Menu


Kabaret Moralnego Niepokoju w POSKu + KONKURS

Kabaret Moralnego Niepokoju w POSKu + KONKURS

'Maj zaczyna się we wtorek 2'. Taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz "Maj" ludzi z całego świata.

Kiedy: Sobota, 8 września, godz. 16.30 i 19.30 oraz niedziela, 9 września, godz. 15.30 i 18.30. 
Gdzie: Sala Teatralna POSK, 238-246 King St, Hammersmith, W6 0RF
Bilety: £25 / £30 / £35.
Rezerwacja online: www.jrevents.org
Telefonicznie: 020 8741 1887 / 0398.
Kasa POSK: czynna od 24ego sierpnia, w godz. 17.30-20.30.
Sala Teatralna POSK, 238-246 King St, Hammersmith, W6 0RF

Mamy także dla Was konkurs. Do wygrania jest 6 podwójnych wejściówek na kabaretowy spektakl Moralnego Niepokoju. Wystarczy wysłać maila z tytułem "Konkurs KMN" na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści podając swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Należy podać również datę, kiedy chcecie wybrać się na przedstawienie. Do wyboru są 8 września i 9 września. Skontaktujemy się ze zwycięzcami.  

Wysyłając zgłoszenie konkursowe wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez 1MM Media Ltd t/as Goniec oraz ewentualne inne zgody dotyczące pozwolenia na opublikowanie informacji o zwycięzcach oraz na wykorzystanie wizerunku zwycięzcy, czy na przetwarzanie danych w innych celach marketingowych, a także oświadczasz o zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę