Menu


IX Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA - ZDROWIE – URODA

IX Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA - ZDROWIE – URODA mat. pras.

W dniach 15 – 16 wrzesień 2018 r. w Londynie w Polskim Ośrodku Społeczno – Kulturalnym (POSK) odbędą się IX Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki.

Hity targów: 

- Franciszek Siegień - drugi w Europie producent żywności liofilizowanej i twórca kosmetyków „Elena” a również nowatorskiej linii suplementów diety Kolagenum Franciszka oraz Active Health i LioFiber.

- Alex Polanski z USA - Life Improvement Institute. Naturopata i promotor Zdrowia i Długowieczności. Prezentacja i wykład: Magiczny Człowiek - doświadczanie Twojej niewidzialnej energii. Na stoisku: Badanie i analiza pola energetycznego człowieka (aury) – wydruk wraz z interpretacją.

- Uzdrowisko Rabka i Józef Kiełbasa – bezpłatne inhalacje dla osób mających problemy z drogami oddechowymi.

- Niezwykłe kosmetyki „TianDe” - dzięki zastosowaniu biotechnologii zawierają ekstrakty z egzotycznych roślin i ziół przy zastosowaniu dawnych chińskich receptur.

- Dr. Piotr Gutowski - Ukraina – lekarz, hipnotyzer – wygłosi dwa bezpłatne wykłady:
Sobota godzina 12 – Hipnoza i płytki Kolcowa jako podstawa oczyszczania od bytów i pasożytów energetycznych w każdej terapii.
Niedziela godzina 12 – Hipnoza i płytki Kolcowa w Twoim życiu: od codzienności i zdrowia do sukcesu osobistego.

Po zakończeniu Targów przeprowadzi 2 płatne sesje - seanse:
Sobota godzina 18 – Hipnoza w terapii kompulsywnego objadania się, nadwagi, uzależniania od słodyczy, pieczywa, napady jedzenia, brak samoakceptacji ciała i inne. Grupowo – indywidualna sesja.
Niedziela godzina 18 – Hipnoza uzależnień: alkohol, nikotyna, narkotyki, dopalacze i inne. Grupowo – indywidualna sesja.

- Zbigniew Jeruzal znany londyński terapeuta zaprezentuje niezwykle skuteczne zabiegi energetyczne i przeprowadzi 2 bezpłatne sesje grupowe.

- Anna Janke – zaprezentuje poszukiwane przez naszych gości najnowsze kosmetyki i suplementy firmy Colway International.

- Katarzyna Szafranek - terapeuta i nauczyciel metody Theta Healing, praktyk matrycy energetycznej i odczytu planu duszy – zapraszamy na jej wykłady i do stoiska.

- Bogdan Warywoda zaprezentuje bardzo skuteczny Japoński masaż.

- Basia Miedziak – Twórca naturalnej kosmetyki z zielonej glinki z całą gamą innych nowych kosmetyków. - Wioletta Sadurek - Diamondheart – mistrzyni terapii za pomocą dźwięków mis i gongów tybetańskich.

- Anna Zawrzykraj – kosmetyczka z Londynu i jej niezwykle skuteczne zabiegi kosmetyczne, które będzie można zobaczyć na pokazie,

- Sylwia Wolf - Nauka Medytacji i zajęcia z rozwoju osobistego.

- Kasia Fras przedstawiciel firmy kosmetycznej Organic Life.

- Quantec urządzenie XXI wieku, które może pomóc odzyskać zdrowie i szczęście.

- Ludmiła Frądzkowiak - Ukraina - wygłosi 2 wykłady:
Kosmiczne technologie w służbie człowieka oraz jak polepszyć relacje w związku i przyciągnąć dobrobyt i powodzenie.

Będą również wspaniali doradcy życiowi, Dora Cristal, Bartek Kuzka i Beata Karczewska.

Adres targów: Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny (POSK), 238 - 246 King Street, London W6 0RF, Najbliższa stacja metra Ravenscourt Park na District Line. Czynne od 11 do 19.
Wejście na targi tylko 5 funtów. Bilety w kasie targów otwartej podczas targów.
Informacje: tel: 0048 601 615 549, Monika Dymecka, e-mai: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.targilondyn.co.uk

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę