Menu


KONKURS: Bass Astral x Igo Bass w Londynie

KONKURS: Bass Astral x Igo Bass w Londynie

Bass Astral x Igo Bass tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Obaj swoje pierwsze kroki na scenie stawiali w rockowym zespole Clock Machine. Już 9 czerwca zagrają swój pierwszy koncert w UK. Z tej okazji przygotowaliśmy niepsodziankę

9 czerwca w londyńskim klubie Oslo po raz pierwszy zagra wyjątkowy elektroniczny projekt muzyczny, którego live-acty oszołamiają publiczność w Polsce i poza granicami. Zdobywają kluby i uznanie fanów, tym razem po raz pierwszy zagrają w Londynie. szykuje się prawdziwa muzyczna uczta. Więcej do przeczytania tutaj. 

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy specjalny konkurs, w którym do wygrania są bilety na koncert. Do zdobycia są trzy podwójne bilety. 

Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w treści podając swoje imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu. Z laureatami skontaktujemy się drogą mailową 7 czerwca.

Wysyłając zgłoszenie konkursowe wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez 1MM Media Ltd t/as Goniec oraz ewentualne inne zgody dotyczące pozwolenia na opublikowanie informacji o zwycięzcach oraz na wykorzystanie wizerunku zwycięzcy, czy na przetwarzanie danych w innych celach marketingowych, a także oświadczasz o zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę