Menu


Uwaga! Do wygrania bilety na film "Dwie korony"

Uwaga! Do wygrania bilety na film "Dwie korony"

Film będzie można zobaczyć w 24 kinach brytyjskiej sieci kin ODEON. Z reżyserem -  Michałem Kondratem będzie okazja spotkać się osobiście podczas 5 pokazów po których zaplanowane są spotkania z widzami. Mamy także konkurs, w którym do wygrania są bilety na seans. 

"Dwie Korony" to pierwszy film ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia o. Maksymiliana Kolbe, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej śmierci. To film o niezwykłym człowieku, który oddał swoje życie, aby uratować inne. To film o wizjonerze, który przekraczał granice ludzkich ograniczeń. Jego odwaga, wiara i przekonanie o potrzebie wielkiej misji czyniły go niezwykłym i wyjątkowym.

W warstwie fabularnej filmu występują znakomici polscy aktorzy: Adam Woronowicz (ojciec Maksymilian Mari Kolbe), Cezary Pazura (brat Zeno), Maciej Musiał (zakonnik), Antoni Pawlicki (oficer Gestapo), Paweł Deląg (ks. Włodzimierz Jakowski), Artur Barciś (Ksiądz kanclerz), Dominika Figurska (matka o. Maksymiliana), Sławomir Orzechowski (ojciec gwardian), Marcin Kwaśny (lekarz), Tadeusz Chudecki (Biskup), Mateusz Pawłowski (mały Maksymilian), Arkadiusz Janiczek (brat Stanisław). 

KONKURS
Mamy do wylosowania podwójne bilety na pokaz filmu „Dwie Korony” w reżyserii Michała Kondrata. Projekcje odbędą się w dniach 20-22.04.2018 w sieci kin ODEON. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać zgłoszenie podając imię, nazwisko, adres, telefon oraz wybrane kino z listy (nie dotyczy seansów z Q&A) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z dopiskiem Dwie Korony. Zgłoszenia przyjmowane są do 15.04.2018. Ze zwycięzcami skontaktujemy się 16 kwietnia. 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę