Menu

Jelonek lampa nocna

Przedstawiam zwiniętego jelonka, nocną lampę. Jelonek ma zamontowaną wewnątrz żarówkę LED o ciepłej barwie. Poprzez jego łatki a zarazem otwory żarzy się światło. Dzięki temu możesz mieć w domu ciekawą rzeźbę a zarazem przyjemną nocną lampę. Jelonek przenosi nas w nieco baśniowy i ilustracyjny świat. Dlatego będzie oryginalną ozdobą pokoju dziecięcego, która wprowadzi dziecko w niezwykły świat.

Czytaj dalej...

Teleskop do smartfona

Zobacz świat na nowo przy pomocy tego niesamowitego teleskopu. Nie ważne czy lubisz oglądać dzikie zwierzęta czy rozwieszającą pranie sąsiadkę, ten 10 krotny zoom optyczny sprawi Ci wiele radości i umożliwi robienie ciekawych zdjęć. Nasz Teleskop do Smartona jest produktem wysokiej jakości na oficjalnej licencji Discovery Channel. W zestawie znajduje się również klips do zaczepiania oraz statyw.

Czytaj dalej...

Międzynarodowe święta – przepisy świątecznego emigranta

Czas świąteczny jest dla nas- Polaków zazwyczaj bardzo wyjątkowy. Nie tylko dzielimy się prezentami, ale także często spotykamy rodziny, których nie widzimy na co dzień, wspólnie biesiadujemy i cieszymy się wolnym czasem. Z tej okazji wspólnie z marką Morliny przygotowaliśmy przepisy, które choć bazują na tradycyjnych składnikach, dodadzą świętom nieco innego smaku. Korzystając z dobrodziejstwa życia na emigracji, wykorzystujemy składniki, które są dla nas łatwo dostępne, wciąż niewykorzystywane w Polsce. Zapraszamy Was do dzielenia się Waszymi przepisami na stronie: https://www.facebook.com/MorlinyUK/, gdzie w grudniu także pojawią się nowe pomysły na świąteczne dania.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS