Menu

Dave Ball: „Nie cierpię być w centrum uwagi”

Dave Ball to muzyk, producent, współzałożyciel i połowa niezwykle popularnego duetu Soft Cell, twórca ich ikonicznego i ponadczasowego  elektronicznego brzmienia. Odnosił również sukcesy z The Grid oraz jako producent i remikser. Niedawno ukazała się kolejna kompilacja owoców jego współpracy z ekscentrycznym Marc Almond’em, zatytułowana „Hits and Pieces”. Rozmawia: Tomasz Furmanek.

Czytaj dalej...

Tajemnice Lady Di

Za nieco ponad dwa miesiące minie 20 lat od śmierci księżnej Diany. Mimo upływu czasu, na jaw wciąż wychodzą doniesienia osób, które mogą wiedzieć coś więcej na temat tego, jak wyglądało jej życie pod okiem królowej Elżbiety II i księcia Karola.

Czytaj dalej...

Shalimov – rodzinna tradycja

Rzemiosło wyszperane z Instagrama. Skórzane torby, portfele i notesy. Wyjątkowe, bo stworzone bez użycia maszyny do szycia. Wszystkie egzemplarze powstają ręcznie z najlepszej jakości skóry, która z wiekiem staje się coraz piękniejsza. Rozmawiam z Przemkiem i Viktoriyą, którzy tworzą markę Shalimov. Są nie tylko parą w biznesie, ale i w życiu. Opowiedzą, czy rozdzielenie ról w firmie i związku jest naprawdę możliwe.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS