Menu  

 

                                                                        

 

Goniec Polski jest najpopularniejszym bezpłatnym polskim miesięcznikiem dostępnym na terenie Londynu i w ośrodkach polonijnych w Wielkiej Brytanii, którego nakład wynosi 40.000 egzemplarzy. Tytuł pojawił się na brytyjskim rynku prasowym 12 lipca 2002 roku. Nie stroni od kontrowersyjnych i trudnych tematów. Stara się przełamywać utarte w mediach stereotypy i walczyć z nieprzychylnymi opiniami o Polakach. Udostępnia swoje łamy utalentowanym i ambitnym rodakom, którzy świetnie odnaleźli się w brytyjskich realiach. Stanowi też bardzo popularną platformę ogłoszeniową. Tworzony jest przez doświadczony zespół dziennikarzy.

Goniec Polski prowadzi serwis internetowy Goniec.com, w którym Czytelnicy znajdują codziennie świeżą dawkę newsów z kraju i ze świata, dziesiątki ogłoszeń oraz zbiór porad dotyczących życia w UK.

Goniec Polski jest corocznym organizatorem największej plenerowej imprezy polonijnej na Wyspach Brytyjskich - Goniec Polish Festival, organizowanej od 2009 roku oraz koncertów w Union Chapel (koncert Justyny Steczkowskiej, koncert Anny Marii Jopek)

Prowadzimy też Fanpage Gońca. Zapraszamy!

 

 Adres:

Goniec Polski – The Polish Times
84 Uxbridge Road, West Ealing, London, W13 8RA

Redakcja:

tel. 0207 0997 106, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor wydawnictwa:

Samanta Kulpa – tel. 07974 9900 14, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor naczelny miesięcznika "Goniec Polski":

Karol Pomeranek – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redaktor prowadząca portal Goniec.com:

Karolina Barełkowska – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administrator portalu Goniec.com:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół redakcyjny i współpracownicy:

Piotr Bielkowicz, Dariusz Dzikowski, Sonia Grodek, Małgorzata Mroczkowska, Małgorzata Nowicka, Anna Paprzycka, ks. Bartek Rajewski, Małgorzata Skibińska, Anna Zielińska.

Dział produkcji:

Rafał Koczan – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reklama (Advertising):

tel. 0207 0997 107, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sylwia Bohatyrewicz – tel. 07974 9900 11, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bożena Szul – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Zawisza, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dystrybucja:

tel.  0207 0997 107, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Powrót na górę