Menu

Polskie Biuro Prawnicze KINAS SOLICITORS. Najwyższe odszkodowania - polska obsługa

Hot
Updated

KINAS SOLICITORS to kancelaria prawna, której celem jest pomoc polskiej społeczności. Naszym priorytetem jest nasz klient. Oferujemy usługi prawne, bezpłatne porady prawne i konsultacje. Kładziemy szczególną uwagę na obsługę prawno – merytoryczną i zachowanie najwyższych standardów. Nasz cel to spełnianie oczekiwań naszych klientów i pomoc, biorac pod uwage indywidualna sytuacje I potrzeby kazdego klienta. Mamy grono zadowolonych klientów, którzy rekomendują naszą firmę. Głowne źródło naszej pracy to nasi zadowoleni klienci. Jesteśmy świadomi z jakimi problemami boryka się polska społeczność w UK biorąc pod uwagę zawiłość angielskiego systemu prawnego. Prowadzimy kompleksową polską obsługę prawną przez polsko – języcznego wykwalifikowanego prawnika z tytułem ’ solicitor’. Jesteśmy kancelarią prawną nadzorowaną przez Radę Adwokacką. Nie jesteśmy pośrednikami, sprawy naszych klientów są powierzane wykwalifikowanemu polsko- języcznemu prawnikowi z tytułem ’solicitor’. Nasi klienci są informowani na bieżąco o postępach w sprawie. Nasza korespondencja jest prowadzona w języku polskim. Nasz polski zepół jest zawsze gotowy na pomoc i rozmowę.

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE

Mamy ogromne doświadczenie i wiele pozytywnie zakończonych spraw w następujących dziedzinach: ODSZKODOWANIA Z TYTUłU WYPADKÓW DROGOWYCH I PRZY PRACY – oferujemy bezpłatną, szybką i rzetelną wycene szkód, samochód zastępczy, komisję lekarską blisko miejsca zamieszkania. Wycenę uszczerbku na zdrowiu przedyskutowaną indywidualnie z klientem. Nie działamy bez porozumienia z klientem. Jeśli miałeś wypadek drogowy, sprawca zbiegł z miejsca wypadku, zostałeś potrącony, prowadziłeś samochód, motor lub rower, w każdym przypadku jesteśmy w stanie pomóc.Jeśli miałeś wypadek przy pracy, Twój pracodawca nie przestrzegał przepisów bezpieczeństwa należy Ci się odszkodowanie. Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji, sprawdzimy czy należy Ci się odszkodowanie. Jeśli doznałeś uszczerbku na zdrowiu w wyniku poślizgnięcia na ulicy, w sklepie zadzwoń a pomożemy w uzyskaniu odszkodowania. Jeśli jesteś ofiarą pobicia możesz starać się o odszkodowanie poprzez ’CICA’.

Z naszą usługą „no win no fee” porady prawnicze jak również zgłoszenie roszczenia są w całości bezpłatne, wystarczy zadzwonić i skontaktować się z naszym przyjaznym i doświadczonym zespołem.

ZAWSZE BIERZEMY POD UWAGE INDYWIDUALNE POTRZEBY NASZEGO KLIENTA!

Z nasza pmoca jesteś w stanie uzyskać dostęp do wymiaru sprawiedliwości, bez żadnych kosztów z góry.

PRAWO IMIGRACYJNE

Specjalizujemy się w następujących dziedzinach:

 • Układy Ankara – Wnioski pracownika tureckiego (tylko dla obywatelji tureckich)
 • Apelacji do Trybunału Pierwszej Instancji i Trybunału Wyższej Instancji
 •  Sprawach odwoławczych w Sądzie Najwyższym
 • Zezwolenie na wjazd (wiza) wnioski z brytyjskich stanowisk za granicą
 • Odwołania od odmowy wniosków wizowych
 • Wnioski małżeńskie i narzeczeńskie z zagranicy oraz na terenie Wielkiej Brytanii
 • Wnioski dotyczące członków rodziny na utrzymaniu
 • Wnioski EOG;
 •  Wnioski o rezydenturę członków rodziny obywatela EOG
 • Wnioski dotyczące stałego pobytu
 • Sprawy o deportację i odwołania od spraw o deportację
 • Wnioski o zawezwanie do próby ugodowej – Jako małżonek, członek rodziny na utrzymaniu lub na podstawie Long Residence
 • Naturalizacji na obywatela brytyjskiego
 • Rejestracji dziecka jako obywatela brytyjskiego
 • Spraw o dziedziczenie

Nasi prawnicy doradzą i omówią z Tobą wszystkie dostępne opcje w związane ze złożeniem wniosku do Urzędu do spraw mieszkaniowych bądź w sprawie przedłużenia pobytu w UK. Wysoki wskaźnik spraw zakończonych sukcesem w tej dziedzinie prawa jest naszą mocną stroną oraz punktem odniesienia dla naszych przyszłych przedsięwzięć.

WŁASNOŚĆ

Specjalizujemy sie w prawie własności:  

 • jesli planujesz kupić mieszkanie lub dom, potrzebujesz rzetelnej obsługi prawnej w języku polskim, skontaktuj się z nami
 • oferujemy także  pomoc w dzierżawie, najmie lokalu użytkowego ( sklep, magazyn, kafejka, licencja na sprzedaz alkoholu)
 • zajmujemy się także sporami z agnecją mieszkaniową, landlordem etc.                                                                                           

Gwarantujemy rzetelną obsługe prawną w jezyku polskim. Wszelkie koszty związane z całą procedurą zakupu są wyjaśniane, z podziałem na obsługę prawną  i koszty administracyjne. Koszty obsługi prawnej mogą być rozłożone na raty.        

PRAWO RODZINNE

Specjalizujemy sie w  prawie rodzinnym:

 • Rozwody
 • Opieka na dziećmi
 • Spory finansowe
 • Rejestracja związków małżeńskich e

Nasz rzetelny i doświadczony zespół jest zawsze gotowy na rozmowę, udzielenie porady w celu zakończenia sprawy z najlepszym i pożądanym wynikiem dla każdego klienta.

ZAWSZE BIERZEMY POD UWAGE INDYWIDUALNE POTRZEBY NASZEGO KLIENTA! 

PRAWO PRACY

Jeśli masz problem w pracy, zostałeś bezprawnie zwolniony, chcesz się odwołać, zlożyć roszczenie to nasz zespół jest to po aby Ci pomóc. Pomagamy w postępowaniach apelacyjnych, dyscyplinarnych. Prowadzimy negocjaje w Twoim imieniu z ACAS. Asystujemy przy podpisywania umów o pracę – settlement agreements.

Zajmujemy sie redukcją etatów, skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się czy pracodawca oferuję Ci należną kwotę.  Skladamy  roszczeniea i prowadzimy negocjacje z ACAS – organem arbitrażowym. Oferujemy pomoc prawną dla pracodawców – zawieranie umow, pomoc w rozwiazywaniu sporów pracowniczych itd.                                                                                   

Oferujemy również stałą ustalenia dotyczące opłat , więc wiesz dokładnie, jakie będą koszty reklamacji w trybunale.

Nasza 24-godzinna linia (07956 290 984) jest dostępna przez całą dobę w razie potrzeby nagłej reprezentacji na posterunku Policji.

Kontakt

POLSKA INFOLINIA : 0208 347 2305

Telefon : 0208 348 8233

Fax : 0208 348 0895

Adres : 393 Green Lanes , Haringey, London ,N4 1EU

DX :57759 Haringey

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Web: http://www.kinas.co.uk/pl/attorneys/agnieszka-bledowska/

Kinas Solicitors Limited jest zarejestrowana w  Anglii i Walii pod numerem 7366558. Siedziba spółki mieści się przy 393 Green Lanes, Haringey, London, N4 1EU.  Spółka jest autoryzowana i regulowana przez Solicitors Regulation Authority – SRA No: 557288

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników dla tej pozycji.
Already have an account?
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Oceń firmę
Oceń firmę
Komentarze
Powered by JReviews