Przedstawiciel handlowy - praca zdalna

Przedstawiciel handlowy - praca zdalna Nowe

Styczeń 09, 2017
66   0   0   0   0   0
Stanowisko
Przedstawiciel handlowy
Rodzaj pracy
stała
Wynagrodzenie tygodniowe
Prawo jazdy
nie
znajomość j.angielskiego
Dodatkowe umiejętności
- zdolności negocjacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność w działaniu
Liczba Wakatów
powyżej 5
Kraj
Miasto
Londyn
Numer telefonu
07592879122
URBAN REC oferuje usługi w zakresie produkcji filmowej i fotografii dla firm oraz klientów indywidualnych. Zajmuje się dokumentowaniem wydarzeń firmowych i konferencji, produkcją treści multimedialnych do promocji firm i marek w internecie, produkcją materiałów informacyjnych dla agencji prasowych, stacji telewizyjnych oraz mediów internetowych, a także usługami dla agencji nieruchomości i firm deweloperskich w zakresie fotografii wnętrz.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
- realizacja strategii firmy w zakresie rozwoju oferowanych usług
- poszukiwanie nowych klientów wśród polskich i brytyjskich przedsiębiorstw działających na terenie Anglii, Walii i Szkocji
- określanie potrzeb klientów i przygotowywanie wycen oferowanych usług
- samodzielne negocjowanie warunków i stawek usług

Wymagania:
- biegła znajomość języka angielskiego
- zdolności negocjacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów
- samodzielność w działaniu

Oferujemy:
- pracę zdalną będącą dodatkowym źródłem dochodu
- możliwość elastycznego planowania swojego czasu pracy
- wynagrodzenie w formie prowizji 15 procent od wynegocjowanych cen

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia spełaniające wymogi rekrutacji.
Powered by Goniec.com