OPERATOR TOKARKI CNC PRACA W POLSCE OD ZARAZ !!!

OPERATOR TOKARKI CNC PRACA W POLSCE OD ZARAZ !!! Hot

Kwiecień 03, 2019
541   0   0   0   0   0
Stanowisko
OPERATOR TOKARKI CNC
Rodzaj pracy
stała
Wynagrodzenie tygodniowe
Prawo jazdy
nie
znajomość j.angielskiego
Liczba Wakatów
powyżej 5
Kraj
Miasto
Londyn
Numer telefonu
+48 32 73 03 835
Zakres obowiązków:
• obsługa tokarki/frezarki CNC
• kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną
• programowanie bezpośrednio na maszynie
• dobór parametrów obróbki i ustawienia narzędzi
• dobór sposobu mocowania obrabianych elementów
• nadzorowanie pracy maszyny
• bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów – produkcja jednostkowa
• dbanie o stan techniczny maszyny

Wymagane:
• doświadczenie w obsłudze tokarki/frezarki CNC
• Znajomość oprogramowania
• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• znajomość rysunku technicznego
• dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
• samodzielność oraz kreatywność
• uprawnienia do obsługi suwnic/żurawi – mile widziane
• umiejętność pracy na tokarkach manualnych – mile widziana

Oferujemy:
• pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• dobrą atmosferę pracy
• możliwość rozwoju
• benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, bezpłatnego kursu języka niemieckiego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
• dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji
Powered by Goniec.com