Krojczy

Hot
Updated
Numer telefonu (do publikacji)
+48512289460
E-mail (do publikacji)
Agencja Pracy Socpol Jobs(cert. 15794)oferuje pracę w Anglii dla:

Krojczy tkanin i tekstyliów

Miejsce pracy ; Bagnor Regis

Wymagane

Doświadczenie w korzystaniu z automatycznych maszyn do cięcia - Assyst Bulmer.
Doświadczenie przy użyciu ręcznego narzędzia tnącego Chickadee i Octra.

doświadczenie w zawodzie min. 4 lata
znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
wysoka jakość wykonywanych prac
Obowiązki

Układanie i planowanie cięcia według specyfikacji.
Cięcie tkanin zgodnie z harmonogramem.
Sprawdzanie tkanin pod kątem wad przed cięciem.
Obsługa systemu kontroli zapasów tkanin
Oferujemy

• umowa o pracę na warunkach angielskich, na czas nieokreślony
• wynagrodzenie : 9,0 GBP /godz (w okresie próbnym)
• tygodniowy wymiar czasu pracy: 42,5 h
• możliwość pracy w nadgodzinach (150%)
• urlop : 28 dni / rok
• organizacje zakwaterowania
• pomoc w sprawach urzędowych

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z dobrze rozwiniętym opisem doświadczenia zawodowego.

Prosimy o ujęcie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Pracy Socpol-Jobs zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe i wizerunkowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

Powered by JReviews