Logo
 Wydrukuj tę stronę

Największy pokaz kwiatów w Wielkiej Brytanii został odwołany

Największy pokaz kwiatów w Wielkiej Brytanii został odwołany

Największy niezależny pokaz kwiatów w Wielkiej Brytanii został odwołany po raz drugi „z powodu niepewności związanej z pandemią”, powiedzieli jego organizatorzy.

Prezes Southport Flower Show, Max Steinberg, powiedział, że sierpniowe wydarzenie, które zwykle odwiedza ponad 55 000 osób, napotkało „zbyt wiele” niepewnych elementów, a dalsze opóźnienie decyzji mogło mieć „poważne konsekwencje finansowe”.

Czterodniowe wydarzenie miało się odbyć między 19 a 22 sierpnia na 34-hektarowym terenie, gdzie odbywa się od ponad 90 lat. Pandemia doprowadziła również do odwołania wydarzenia w 2020 roku. Kierownik wystawy Alan Adams powiedział, że „najpierw należy wziąć pod uwagę zdrowie i dobre samopoczucie wszystkich zaangażowanych w pokaz oraz to, jak dbamy o bezpieczeństwo naszych gości”. „Pokaz stał się ulubionym elementem kalendarza ogrodniczego i letniego programu wydarzeń w regionie” - dodał. „Decyzja o odwołaniu na drugi rok została podjęta z bardzo ciężkim sercem, ale uważamy, że jest to jedyny sposób działania”.

Rzecznik organizacji charytatywnej dodał, że choć możliwy jest zwroty pieniędzy dla tych, którzy kupili bilety, mozna je również zachować na kolejny. "Pomogłoby to organizacji przejść przez ten niezwykle trudny okres”. (Źródło: bbc.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco i wiedzieć co się dzieje na Wyspach oraz w Polsce, zapraszamy na www.goniec.com ponownie!

Zobacz także:

© Goniec.com