MenuPary, które nie mieszkają razem mają zakaz uprawiania seksu

  • Napisane przez  goniec.com
Pary, które nie mieszkają razem mają zakaz uprawiania seksu

Osoby samotne i pary, które nie mieszkają razem, ponownie otrzymają zakaz uprawiania seksu podczas drugiej narodowej blokady Anglii - chyba że utworzą bańkę wsparcia.

Zgodnie z ostatnimi rygorystycznymi przepisami wchodzącymi w życie od czwartku, ludzie nie mogą odwiedzać przyjaciół i rodziny mieszkających w innych gospodarstwach domowych w domu lub w prywatnym ogrodzie. Istnieją wyjątki od tej reguły, jeśli dana osoba zapewnia opiekę nad dziećmi i inne formy wsparcia lub jeśli utworzyła się bańka wsparcia.

Nowe wytyczne mówią: „Nie możesz spotykać się towarzysko w domu z rodziną lub przyjaciółmi, chyba że są oni częścią twojego gospodarstwa domowego - czyli z ludźmi, z którymi mieszkasz - lub wspierających bańkę. Nocne pobyty i wakacje poza głównym miejscem zamieszkania nie będą dozwolone - w tym wakacje w Wielkiej Brytanii i za granicą” - dodają.

Bańka wsparcia ma miejsce, gdy osoba dorosła, która mieszka sama, dołącza do innego gospodarstwa domowego. Osoby w tej samej bańce będą mogły korzystać tylko z noclegów w domach innych osób. Będą mogli traktować siebie nawzajem tak, jakby mieszkali w tym samym gospodarstwie domowym i mieli ze sobą bliski kontakt. Wytyczne mówią: „Bańka wsparcia to ścisła sieć wsparcia między gospodarstwem domowym, w którym mieszka tylko jedna osoba dorosła (tzw. Gospodarstwo domowe z jedną osobą dorosłą), a innym gospodarstwem domowym dowolnej wielkości”. Kiedy już zrobisz bańkę wsparcia, nie powinieneś zmieniać tego, kto jest w Twojej bańce” - brzmi zapis. Osoby samotne i pary, które nie mogą stworzyć bańki wsparcia, będą mogły spotykać się na świeżym powietrzu tylko w miejscach publicznych, takich jak parki, place zabaw, plaże lub na wsi. (Źródło: metro.co.uk)

Powrót na górę