Logo
 Wydrukuj tę stronę

Wkrótce mają zostać ogłoszone dodatkowe ograniczenia w Londynie. Zobacz, jakie?

Wkrótce mają zostać ogłoszone dodatkowe ograniczenia w Londynie. Zobacz, jakie?

Wraz z napływem studentów z Wielkiej Brytanii i całego świata, którzy wkrótce rozpoczną studia w Londynie, istnieją obawy, że nastąpi wzrost liczby przypadków, a Sadiq Khan walczy o wprowadzenie środków, zanim to nastąpi.

Niektóre z kluczowych środków, które burmistrz Londynu chce wprowadzić, to godzina policyjna, tam gdzie to możliwe to praca zdalna i inne podobne zasady, jakie obowiązują na obszarach już objętych lokalną blokadą. Rzecznik burmistrza powiedział: „Sytuacja wyraźnie się pogarsza. Sadiq spotka się jutro z przywódcami rady, a następnie ministrom zostaną zalecone wszelkie środki specyficzne dla Londynu. Burmistrz chce szybkich działań, ponieważ nie możemy ryzykować opóźnienia, jak to miało miejsce w marcu. Dla zdrowia i biznesu lepiej jest działać zbyt wcześnie niż za późno ”.

W swoim oświadczeniu burmistrz napisał: „Jest coraz bardziej prawdopodobne, że w Londynie wkrótce będą potrzebne dodatkowe środki, aby spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa . Będziemy rozważać niektóre ze środków, które zostały już wprowadzone w innych częściach Wielkiej Brytanii. Jestem głęboko przekonany, że nie powinniśmy czekać, jak to miało miejsce sześć miesięcy temu, zanim ten wirus ponownie wymknie się spod kontroli, zanim podejmiemy działania. Najlepszą rzeczą zarówno dla zdrowia publicznego, jak i gospodarki są nowe ograniczenia nałożone na początku pełną blokadę, gdy jest za późno - ale rząd musi pilnie zapewnić w pełni funkcjonujący system testowania. Bardzo namawiam wszystkich londyńczyków do zachowania jak największej ostrożności w ten weekend. Proszę bardzo uważnie przemyśleć swoje działania - ściśle przestrzegać zasad dystansu społecznego, regularnie myć ręce i zakładać zakrycie twarzy, aby zmniejszyć rozprzestrzenianie się wirusa”. (Źródło: mylondon.news)

Zobacz także:

© Goniec.com