Logo
 Wydrukuj tę stronę

Wykupiłeś wakacje we Francji? Nie polecisz. Easy Jet oddaje pieniądze

Wykupiłeś wakacje we Francji? Nie polecisz. Easy Jet oddaje pieniądze

Easy Jet odwołał wszystkie zorganizowane wakacje we Francji po tym, jak rząd ogłosił w czwartek wieczorem, że usunie kraj z „bezpiecznej listy”. Ministerstwo Spraw Zagranicznych zakazało również podróży do Francji, które nie są niezbędne, po tym, jak odnotowano tam wzrost liczby przypadków koronawirusa.

Rzecznik easy Jet powiedział: "Pomimo kolejnego ogłoszenia późno w nocy mogliśmy skontaktować się z naszymi klientami, których dotyczy problem, aby poinformować ich, że odwołaliśmy ich wakacje i będziemy przetwarzać pełne zwroty kosztów tak szybko, jak to możliwe. Nasze wakacje w tych miejscach są obecnie odwołane do końca sierpnia. Dla każdego, kto dokona rezerwacji po tej dacie, będziemy to sprawdzać, ale klienci z rezerwacjami w tych miejscach, we wrześniu mogą również je anulować i otrzymać kredyt na swoim internetowym koncie wakacyjnym easy Jet na poczet przyszłego urlopu u nas bez ponoszenia żadnych opłaty. Naprawdę współczujemy naszym klientom, którzy nie mogli się doczekać zasłużonego wypoczynku”.

Jednak, pomimo odwołania zorganizowanych wakacji, loty do Francji będą kontynuowane. Rzecznik easy Jet powiedział, że w najbliższych dniach będą działać zgodnie z pełnym harmonogramem. (Źródło: Express.co.uk)

Zobacz także:

© Goniec.com