MenuBoże Narodzenie bez Winter Wonderland w Hyde Parku?

  • Napisane przez  goniec.com
Boże Narodzenie bez Winter Wonderland w Hyde Parku?

Nie wiadomo, czy Winter Wonderland w Hyde Parku będzie mógł ruszyć w listopadzie. Ogromna zabawa bożonarodzeniowa przyciąga szacunkowo 2,5 miliona ludzi z całego Londynu, hrabstw domowych i zagranicy i rośnie każdego roku od jej powstania w 2007 roku. Wstęp do parku jest bezpłatny. 

Zwykle odbywa się w południowo-wschodnim rogu Hyde Parku przez sześć tygodni od listopada do stycznia. Jednak z powodu potrzeby dystansu społecznego i naukowego konsensusu, że niższe temperatury ułatwiają rozprzestrzenianie się koronawirusa, pojawiają się pytania o to, czy Zimową Krainę Czarów można wystawić przed 2021 rokiem. Strona internetowa Rady Westminster pokazuje, że PWR Events nie złożyło jeszcze wniosku o tymczasową licencję na wydarzenie. Strona internetowa Royal Parks, organizacji prowadzącej Hyde Park, również nie zawiera żadnych wydarzeń do końca 2020 roku.

Gdyby impreza została odwołana tej zimy, byłaby również ciosem dla setek osób, którym oferuje tymczasową pracę w takich rolach jak catering i ochrona. (Źródło:mylondon.com).

 

 

Powrót na górę