MenuZaginał mieszkający w Londynie Marcin Demkowski

Zaginał mieszkający w Londynie Marcin Demkowski SOS Zaginięcia

Zaginał 39-letni Marcin Demkowski, który od 15 lat mieszka i pracuje w Anglii we Wschodnim Londynie. 

Marcin pochodzi ze Śląska. 18 czerwca tego roku  mężczyzna spotkał się z bratem w dzielnicy Mitcham, zostawił mu klucze od swojego mieszkania a sam planował wyjazd na pole namiotowe do Isle of Wight, gdzie miał spotkać się ze znajomymi. Około godz. 15 wsiadł do swojego szarego Smarta, o nr rej NK06CHO i odjechał. Niestety, nigdy tam nie dotarł, a od 19 czerwca jego telefon jest nieaktywny. 
Marcin ma około 180 cm wzrostu, waży około 80 kg, jest szatynem z widoczną siwizną, ma piwne oczy i długi zarost (broda). Na lewej ręce ma tatuaż przedstawiający skorpiona a na prawej ręce tygrysa. Nad lewym okiem ma widoczną bliznę.
W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jeansowe, jeansową kurtkę, niebieską czapeczkę oraz buty Timberland. Jeśli widzieliście gdzieś zaginionego lub znacie miejsce jego pobytu, skontaktujcie się z miejscową policją. Można również napisać bezpośrednio do strony SOS Zaginięcia
SOS Zaginięcia pomaga osobom zaginionym w całej Polsce i nie tylko. Kontaktować można się poprzez stronę na fb lub pisząc wiadomość na mejla: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Powrót na górę