Logo
 Wydrukuj tę stronę

Euro2020: Śledztwo po finale na Wembley. Policja publikuje zdjęcia. Sprawdź, kogo szuka

Euro2020: Śledztwo po finale na Wembley. Policja publikuje zdjęcia. Sprawdź, kogo szuka

Policja opublikowała zdjęcia siedmiu mężczyzn poszukiwanych w związku z chaosem, jaki zapanował, gdy fani bez biletów próbowali wedrzeć się na Wembley przed finałem Euro 2020.

Met pierwotnie opublikował zdjęcia dziesięciu mężczyzn, ale trzech z nich udało się zidentyfikować. Pozostałe osoby wciąż są poszukiwane. Osoby, które wiedzą, kto znajduje się na fotografii, powinny skontaktować się z londyńską policją. 

Detektyw sierżant Matt Simpson z Zespołu ds. Przestępczości Porządku Publicznego w Met powiedział: „Podążając za scenami zamieszek zarówno na stadionie Wembley, jak i w centrum Londynu, zobowiązaliśmy się, że osoby odpowiedzialne poniosą konsekwencje. Dzisiejsze działania są podejmowane, aby pomóc zidentyfikować tych, do których mamy pytania, na które należy odpowiedzieć. Jeśli wiesz, kim są, zachęcamy do jak najszybszego kontaktu. To śledztwo jest na bardzo wczesnym etapie i nie mam wątpliwości, że nastąpią kolejne apelacje i aresztowania. Wciąż wspieramy również działania policji w Wielkiej Brytanii, w celu zidentyfikowania osób odpowiedzialnych za rasistowskie i obraźliwe komentarze zamieszczane w mediach społecznościowych”.

Każdy, kto może zidentyfikować osoby na publikowanych zdjęciach, proszony jest o zadzwonienie pod numer 101 lub tweetowanie do @MetCC, podając numer 7858/16JUL i podając numer referencyjny odpowiedniego zdjęcia. 

Informacje można również przekazywać firmie Crimestoppers anonimowo pod numerem 0800 555 111. 

fot.met.police.uk

Ostatnio zmienianywtorek, 20 lipiec 2021 06:34

Zobacz także:

© Goniec.com