MenuOdzyskaj odszkodowanie powypadkowe w UK

  • Napisane przez  art. sponsorowany
Odzyskaj odszkodowanie powypadkowe w UK

Zdarzenia losowe mogą wywrócić nasze życie do góry nogami. Nieszczęśliwy wypadek w UK nie tylko pozostawia Cię z urazami fizycznymi i psychicznymi, ale też zmusza Cię lub Twoją rodzinę do przewlekłego i frustrującego załatwiania spraw z lekarzami, pracodawcą i policją.

Warto w takich sytuacjach mieć po swojej stronie doświadczoną i solidną kancelarię prawną. Osbornes Law to grupa doświadczonych prawników w Anglii, która może uzyskać dla Ciebie wysokie odszkodowanie. Działamy na zasadzie NO WIN – NO FEE z gwarancją przejrzystości żadnych ukrytych kosztów. Nie pobieramy żadnych opłat przy podpisaniu umowy, nie ma żadnych ukrytych kosztów.Jesteśmy tu po to, by możliwie bezstresowo pomóc Ci przejść przez ten trudny okres. 

W trakcie swojej działalności zawodowej, od momentu powstania od 1973 roku do dnia dzisiejszego, kancelaria Osbornes Law zdobyła doskonałą reputację w kraju, a jej osiągnięcia zawodowe są uznawane za takie w najważniejszych przewodnikach prawnych w Wielkiej Brytanii. 

 Jedną z ostatnich głośnych spraw był proces dwudziestokilkuletniego mężczyzny, który jako nastolatek doznał poważnych obrażeń w wypadku drogowym. Otrzymał on ponad 5 milionów funtów odszkodowania dzięki naszej kancelarii Osbornes Law.

Samochód, którym jechał mężczyzna, zderzył się z nieruchomą ciężarówką po tym, jak oślepiony słońcem kierowca samochodu stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna, który doznał wielu urazów, w tym pęknięcia czaszki i silnego krwotoku, został zabrany do szpitala, gdzie potwierdzono, że ma on trwałe uszkodzenie mózgu. Był to bardzo poważny wypadek samochodowy.

Z powodu tego uszkodzenia mózgu mężczyzna ma obecnie problemy poznawcze i behawioralne. Jego pamięć i koncentracja zostały naruszone i nie jest w stanie skupić swojej uwagi przez dłuższy czas. Przeszedł również dramatyczną zmianę osobowości, pozostaje wrażliwy społecznie i nie jest w stanie właściwie ocenić ryzyka.

Fizycznie uszkodzenie mózgu spowodowało problemy z poruszaniem się i lewą stroną ciała. Ma problemy z równowagą i podnoszeniem przedmiotów. Jego wzrok również został ograniczony.

Po długiej i intensywnej neurorehabilitacji mężczyzna żyje obecnie niezależnie od rodziny, wymaga jednak znacznego wsparcia i pomocy.

Jeśli ktoś z państwa lub państwa rodziny doznał urazu w wypadku czy to samochodowym, czy w pracy czy jakimkolwiek innym - warto sprawdzić czy nie należy się odszkodowanie. A jeśli tak, to my jako kancelaria z wieloletnim doświadczeniem na pewno pomożemy w tym procesie odzyskać najwyższe odszkodowania w UK.

Zapraszamy do kontaktu z naszym polskim zespołem pod numerem 02074828437.

 

Powrót na górę