MenuMożesz dalej studiować na emigracji

Możesz dalej studiować na emigracji Shutterstock

Czy posiadając polskie studia licencjackie, mogę rozpocząć studia magisterskie na Wyspach?

Jeżeli ukończyłeś studia licencjackie w Polsce i chcesz rozpocząć wymarzone studia magisterskie (postgraduate course) w Wielkiej Brytanii, musisz dopełnić kilku formalności. Przede wszystkim sprawdź, czy otrzymane stopnie spełniają nasze kryteria przyjęcia na studia. Jeśli spełniają, wówczas możesz przystąpić do wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej. We wniosku o przyjęcie na studia należy również napisać (własnymi słowami), dlaczego chcesz studiować na wybranym kierunku. Ponadto, należy podać imiona i nazwiska dwóch osób, które mogą udzielić ci referencji.

Najczęściej akceptowane są referencje od byłych pracodawców lub wykładowców. Na niektóre z naszych kreatywnych kierunków wymagane jest portfolio, dlatego przygotuj coś, co wyróżni cię z tłumu. Po otrzymaniu od nas oferty warunkowego przyjęcia na studia, przystąpisz do testu z języka angielskiego. Jeśli obawiasz się, że twoja znajomość angielskiego nie jest najlepsza, nie przejmuj się. Oferujemy intensywny program przygotowujący do egzaminu IELT’s, dzięki któremu już w ciągu kilku tygodni osiągniesz poziom wymagany przez uniwersytety w Wielkiej Brytanii.

Myślisz o studiowaniu na Wyspach? Przyjdź na specjalne spotkanie dla polskich kandydatów podczas najbliższego dnia otwartego Middlesex University, który odbędzie się 10 czerwca lub odwiedź naszą stronę internetową pod adresem: www.mdx.ac.uk/polska. 

Dyplom z zagranicznego uniwersytetu to żaden problem! Jesteśmy dumni, że studenci i pracownicy Middlesex University są przedstawicielami 150 różnych narodowości. Bez względu na to skąd pochodzisz, będziesz u nas mile widziany i zdobędziesz umiejętności, które pozwolą ci osiągnąć sukces w przyszłości.

Middlesex University London
www.mdx.ac.uk/polska
Tel: 020 8411 5555
Ostatnio zmienianyponiedziałek, 22 maj 2017 07:59
Powrót na górę