MenuSettlement Status za DARMO z Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com teraz także w Luton

  • Napisane przez  Goniec.com
Settlement Status za DARMO z Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com teraz także w Luton

Przyszłość ponad 70% Polaków na Wyspach po brexicie może stanąć pod znakiem zapytania. Dokładnie tylu spośród naszych rodaków nie złożyło bowiem jeszcze wniosków o przyznanie statusu osoby osiedlonej. Wychodząc temu naprzeciw Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com uruchomiły unikalny system grupowej rejestracji. 

Już jakiś czas temu z uwagi na niski wskaźnik poziomu złożonych aplikacji, ambasador RP w Londynie wystosował specjalny list, w którym apeluje o składanie w wiarygodnych placówkach stosownych wniosków, by zapobiec ewentualnym komplikacjom związanym z brakiem uregulowania swojego statusu po brexicie.  

Już wcześniej problem zauważyła największa polska instytucja finansowa na Wyspach – właściciel popularnej sieci przekazów pieniężnych Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com. W maju ruszył pilotażowy system grupowej rejestracji, w ramach którego przeszkoleni pracownicy ZA DARMO pomagają Polakom uzyskać status osoby osiedlonej. Projekt cieszy się coraz większym zainteresowaniem i najprawdopodobniej skorzystają z niego tysiące naszych rodaków, którzy nie chcą ryzykować popełnienia błędu. W planach jest rozszerzenie programu o kolejne autoryzowane placówki.

– Czujemy się częścią tej społeczności i pragniemy pomagać nie tylko w szybkich i tanich przekazach do Polski. Za granicą jesteśmy po prostu jedną drużyną – tłumaczy swą decyzję Paweł Mes, szef największej polonijnej instytucji finansowej w Wielkiej Brytanii.

Status Osoby Osiedlonej – gdzie uzyskam pomoc?

Dlaczego Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com zdecydowały się uruchomić system grupowej rejestracji i bezinteresownie pomagać Polakom w UK? Odpowiedź jest prosta. Firma z 15-letnia tradycją, której zaufało ponad 300 tys. klientów, która zbudowała odpowiednią infrastrukturę i zatrudnia profesjonalistów, w chwili próby po prostu staje na wysokości zadania.

Pilotażowy program Sami Swoi trafił do tysięcy Polaków. Wiele osób skorzystało z darmowej pomocy w punkcie na Ealing Broadway. Ze względu na wielkie zainteresowanie oraz dużą ilość pytań pomoc będzie dostępna także dla rodaków w Luton.

Status Osoby Osiedlonej – darmowa pomoc.

Darmową pomoc uzyskać można w dwóch autoryzowanych placówkach Sami Swoi Przekazy Pieniężne. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wejść na stronę

Sami Swoi Ealing

60 The Mall, Ealing, London W5 3TA

Sami Swoi Luton

23 George St, Luton LU1 2AF

Brexit tuż tuż! Aby legalnie mieszkać w Wielkiej Brytanii po jej wystąpieniu z unijnych struktur należy być zarejestrowanym i mieć status osiedlonego. Odpowiedni wniosek należy złożyć do 30 czerwca 2021 roku. Nie zostawiaj spraw na ostatnią chwile – skorzystaj z pomocy Sami Swoi.

Powrót na górę