×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/goniec-new/www/public_html/images/gallery/Kongres PBLink.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/Kongres PBLink
MenuPomimo Brexitu UK wciąż dobrym miejscem do prowadzenia działalności

Pomimo Brexitu UK wciąż dobrym miejscem do prowadzenia działalności

Ponad 140-tu przedsiębiorców spotkało się 29 listopada w Londynie podczas piątego już Kongresu Polskich Przedsiębiorców, zorganizowanego przez Polish Business Link pod patronatem Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej. Przekrój reprezentowanych firm był różnorodny zarówno pod względem rozmiaru, jak i obsługiwanego rynku.

W tym roku tematem przewodnim Kongresu były technologie. Podczas spotkania debatowano na temat tego jak technologie wpłyną na optymalizację produktywności, zatrudnianie oraz usprawnianie zarządzania w firmach. Podczas porannego panelu zostały przedyskutowane także tematy związane z Brexitem, m.in. czy Wielka Brytania może usprawnić dostęp przedsiębiorców do odpowiedniego ekostystemu technologicznego po Brexicie.

Po porannych dyskusjach uczestnicy mieli okazję wziąć udział w warsztatach, podczas których odbywały się prelekcje na temat optymalizacji procesów biznesowych, rozliczania podatków, GDPR, ale także przeprowadzono ciekawe rozmowy z przedsiębiorcami, którzy osiągneli sukces globalny. 

Po lunchu odbył się panel dyskusyjny na temat handlu detalicznego online. Dyskutowano m.in. o tym jak będzie wyglądała przyszłość sklepów, jakie zagrożenia oraz możliwości mogą się wiązać z technologicznym boomem. Warsztaty popołudniowe dotyczyły m.in. handlu na Amazon, optymalizacji stron www oraz marketingu. 

Ostatnią i najbardziej wyczekiwaną częścią spotkania był wieczorny networking – niepowtarzalne takie wydarzenie w UK, które w jednym miejscu i czasie gromadzi tak dużą liczbę przedsiębiorców o polskim pochodzeniu.

Kongres juz po raz kolejny był wspierany przez największą polonijną instytucję finansową na Wyspach - firmę Sami Swoi Przekazypieniezne.com, Kancelarię Prawniczą Carter Lemon Camerons bank NatWest, Polską Ambasadę w Londynie. Wydarzanie wsparli również Bank NatWest, Capital Business Links, Best Foods, Neadoo Digital oraz BC Printing. 

Firmy zainteresowane współpracą z organizacją proszone są o kontakt: www.pblink.co.uk/promocja lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

{gallery}Kongres PBLink{/gallery}

Powrót na górę