Menu


Doda na Goniec Polish Festival już 9 września!

  • Napisane przez  Goniec.com
Doda na Goniec Polish Festival już 9 września! Agencja BE&W

Gwiazdą tegorocznej edycji Morliny Goniec Polish Festival będzie Doda, jedna z najbardziej charyzmatycznych i rozpoznawalnych polskich wokalistek.

Goniec Polish Festival wystartuje już po raz ósmy. Największa impreza polonijna, która odbędzie się 9 września 2017 r. w Ealing Common Park nie może obyć się bez polskich gwiazd. Na tegorocznej scenie zobaczymy Dodę, która pojawi się na festiwalu w ramach trasy „Anty Tour” i zagra dla polskiej publiczności swoje największe przeboje.

Doda to nieustannie jedna z najpopularniejszych osób w Polsce. Stacja CNN umieściła ją na liście najbardziej znanych na świecie Polaków w całej historii kraju (obok Lecha Wałęsy czy Jana Pawła II). Od początku kariery należy do najczęściej wyszukiwanych osób w polskim internecie, a media donoszą o kolejnych sukcesach tej artystki.

Jej występ będzie poprzedzony koncertami zespołów, które zwyciężyły w naszym internetowym plebiscycie, są to: Natural Made Rockers, TeamPuls oraz laureaci Międzywojewódzkiego Festiwalu Piosenki Angielskiej w Zaklikowie.

Powrót na górę