MenuTo oni rozgrzeją publiczność na Goniec Polish Festival

  • Napisane przez  Goniec.com
To oni rozgrzeją publiczność na Goniec Polish Festival Małgorzata Bugaj

W tym roku nasi Czytelnicy zadecydowali, jakie zespoły, obok gwiazdy wieczoru, wystąpią na Morliny Goniec Polish Festival. Na podstawie internetowego plebiscytu wyłoniliśmy trzy, które 9 września otrzymają szansę rozgrzania publiczności: TeamPuls, Natural Made Rockers oraz laureaci Międzywojewódzkiego Festiwalu Piosenki Angielskiej w Zaklikowie: Julia Pawłowska, Natalia Toczyńska i Miłosz Czubacki.

TeamPuls

Zespół TeamPuls to dwaj bracia – Paweł i Sylwek Litkowiec, którzy podczas swoich koncertów przekazują mnóstwo pozytywnej energii. Pochodzą z małej miejscowości w województwie lubelskim. Wspólnie grają już od 17 lat, a od 6 lat koncertują w Wielkiej Brytanii. Chłopaki mają już na swoim koncie kilka autorskich utworów, m.in „Teraz jest nasz dzień”, „Zabiorę Cię do gwiazd” „Zaskoczona Miłość” oraz „Sen Pełen Wspomnień” – najnowszy kawałek, do którego powstał również teledysk.

Ich twórczość została doceniona m.in. przez Telewizję Polską, gdzie wzięli udział w programie muzycznym, a – jak podkreślają – dzięki swoim fanom będą mieli okazję zagrać w tym roku na Morliny Goniec Polish Festival w Londynie, na który serdecznie zapraszają. – W ubiegłym roku przegapiliśmy szansę na wzięcie udziału w festiwalu, na którym bawi się tak dużo naszych rodaków, dlatego w tym roku postanowiliśmy spróbować i wzięliśmy udział w plebiscycie. Dzięki naszym fanom udało nam się wygrać, za co serdecznie dziękujemy i obiecujemy super zabawę – mówią bracia Litkowiec.

Natural Made Rockers

Zespół Natural Made Rockers to grupa sześciu zafascynowanych muzyką przyjaciół. Niektórych z nich dzielą lata, ale łączy wielka pasja i miłość do muzyki. Smak soczystego rocka i klasycznych brzmień w wykonaniu Natural Made Rockers to wielka eksplozja energii i radości. Band tworzy trzech gitarzystów o różnych doświadczeniach i pomysłach, basista o wielkiej wyobraźni, profesjonalny perkusista oraz wokalistka o wielkich emocjach. – Morliny Goniec Polish Festiwal to właśnie to miejsce i ten czas, na przekazanie naszej energii innym oraz szansa na spełnienie naszych życiowych marzeń – mówią muzycy.

Skład:

  • Karolina Olszak „Nutka” – wokal
  • Przemek Dębski  „Przemo” – gitara
  • Grzegorz Wilczek „Ogórek” – gitara
  • Jacek Wesołowski  „Wesa” – gitara
  • Mariusz Stępniak  „Maniek” – perkusja
  • Mariusz Bartela „Krecik” – bas

Laureaci Międzywojewódzkiego Festiwalu Piosenki Angielskiej w Zaklikowie:

Miłosz Czubacki

8-letni Miłosz Czubacki jest dzieckiem bardzo muzykalnym. Śpiewa i tańczy nawet wtedy, gdy nie trzeba. Już w przedszkolu bardzo chętnie uczestniczył w zajęciach muzyczno-rytmicznych i zazwyczaj wyróżniał się tam wśród rówieśników. Oprócz muzyki interesuje się też sportem, a szczególnie piłką nożną. Miłosz bardzo chciał wziąć udział w festiwalu Goniec Morliny, ponieważ nie występował do tej pory na tak dużej imprezie, a tym bardziej nigdy nie śpiewał poza granicami Polski. Pierwszy raz będzie też leciał samolotem i zwiedzi Londyn, gdzie mieszka jego chrzestna. Miłosz liczy również na to, że zobaczy na żywo Dodę.

Natalia Toczyska

16-letnia Natalia Toczyska z Zaklikowa już w przedszkolu odnosiła pierwsze sukcesy artystyczne. Do jej  największych osiągnięć muzycznych należą: I miejsce w międzypowiatowym konkursie piosenki,  I miejsce w Przeglądzie Twórczości Artystycznej Gminy Zaklików oraz II miejsce i nagroda publiczności w Międzywojewódzkim Festiwalu Piosenki Angielskiej.  Dla Natalii możliwość zaprezentowania się na Morliny Goniec Polish Festival to wielkie wyróżnienie i niezwykłe doświadczenie. – Występ przed tak ogromną publicznością to duże przeżycie, niezapomniane wrażenia i motywacja, by się rozwijać – mówi Natalia.

Julia Pawłowska

Julia Pawłowska jest 17-letnią licealistką. Od 4 lat bierze udział w Międzywojewódzkim Festiwalu Piosenki Angielskiej w Zaklikowie, w którym dwukrotnie zajęła I miejsce i dwukrotnie drugie. Udział w festiwalu pozwolił jej rozwinąć się i zmotywował do dalszej ciężkiej pracy nad umiejętnościami wokalnymi, i co więcej – umożliwił występy nie tylko na lokalnych scenach powiatu stalowowolskiego, ale także na scenach w Wielkiej Brytanii. Udział w Morliny Goniec Polish Festival to okazja do robienia tego, co Julia kocha najbardziej – czyli do występowania przed dużą publicznością.

 

Powrót na górę