Menu


Zapraszamy na Goniec Polish Festival 2013!

  • Napisane przez  Goniec Polski
Zapraszamy na Goniec Polish Festival 2013!

Po zeszłorocznym sukcesie tygodnik „Goniec Polski” oraz portal Goniec.com organizują czwartą z kolei edycję Polskiego Festiwalu na Ealingu. Ta rodzinna impreza już na stałe wpisała się w kalendarz kulturalny dzielnicy zamieszkałej przez największą liczbę Polaków w Londynie.

Ideą Goniec Polish Festival jest konsolidacja licznej Polonii, a także asymilacja naszych rodaków z Brytyjczykami. Podczas imprezy prezentujemy polską kulturę, kuchnię i tradycje. To najlepsza szansa na wzmocnienie wizerunku Polski, jako kraju nowoczesnego, bogatego w atrakcje turystyczne i przemysłowe.

Podobnie jak w ubiegłym roku, Goniec Polish Festival odbędzie się w centralnym i dobrze znanym miejscu na Ealingu – skwerze Haven Green. Ma to być święto pokazujące dobrą stronę dzielnicy, w której Polacy, Brytyjczycy i inne lokalne wspólnoty potrafią żyć razem.

Organizatorzy dbają by, co roku na najmłodszych czekały liczne bezpłatne atrakcje (zamki do skakania, baseny z piłkami, zjeżdżalnie). Imprezie towarzyszy muzyka i występy na żywo. Co roku, podczas tego największego polskiego pikniku w UK występują polskie zespoły, grupy artystyczne, których na zasadzie szczegółowej selekcji zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.  Na uczestników czekają liczne konkursy,  pokazy i degustacje.

Polski Festiwal odbędzie się w niedzielę 15 września w godzinach 12.00-18.00. Głównym  organizatorem  i  jednocześnie  patronem medialnym jest firma 1MM Media Ltd., wydawca najbardziej popularnej gazety polskiej na Wyspach Goniec Polski oraz portalu www.goniec.com.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji, uprzejmie prosimy o kontakt z działem marketingu i sprzedaży: 1MM Media Ltd, T/As Goniec Polski, Exchange Plaza, London W5 2St, tel. 020 7099 7107.

Gdzie i kiedy?
Haven Green, Ealing,  
W5 2NX London
15 września 2013
12.00 - 18.00

Wstęp bezpłatny!

 (TEKST UAKTUALNIONY, KOMENTARZE ARCHIWALNE)

Powrót na górę