MenuJuż jutro Goniec Polish Festival!!!

  • Napisane przez  Goniec.com
Już jutro Goniec Polish Festival!!! Agencja BE&W

Już 9 września rusza VIII edycja Morliny Goniec Polish Festival, największej polskiej imprezy plenerowej w Wielkiej Brytanii.

Na festiwalu tradycyjnie już będzie można skosztować polskich przysmaków – co roku swoje produkty zaprezentują znani producenci żywności. Na dzieci będą czekać z kolei dmuchane zamki, malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych oraz wiele innych atrakcji.

Gwiazdą wieczoru będzie Doda – jedna z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistek, która ponownie koncertuje z zespołem Virgin. Przed jej występem publiczność rozgrzeją zwycięzcy plebiscytu „Gońca” – Natural Made Rockers, TeamPuls oraz laureaci Międzywojewódzkiego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej w Zaklikowie: Miłosz Czubacki, Julia Pawłowska oraz Natalia Toczyska.

Goniec Polish Festival już od 8 lat łączy Polaków na emigracji. Podczas imprezy promujemy rodzime produkty, naszą kulturę i tradycję. To sprawia, że jesteśmy tak bliscy Polakom na Wyspach. Nasz festiwal to również okazja by skorzystać porad prawników, księgowych, finansistów, czy też ubezpieczycieli oraz możliwość skosztowania produktów od polskich producentów.

Zapraszamy!

Gdzie i kiedy?

9 września 2017

14.00 - 20.00

Ealing Common Park

Wstęp bezpłatny!

Powrót na górę