Menu


Goniec Polski/Goniec.com

  • Napisane przez  Goniec.com
Goniec Polski/Goniec.com

„Goniec Polski” jest najpopularniejszym bezpłatnym polskim tygodnikiem dostępnym na terenie Londynu i w ośrodkach polonijnych w Wielkiej Brytanii.

Tygodnik pojawił się na brytyjskim rynku prasowym 15 lat temu. Od początku stara się pomagać rodakom w odnalezieniu  się  w  brytyjskich  realiach  oraz życiu emigracyjnym. Porusza zagadnienia  związane  z  pracą,  prowadzeniem działalności gospodarczej, mieszkaniem i  nauką  w  Zjednoczonym  Królestwie.

Dostarcza bieżących informacji z kraju i ze świata, informuje o wydarzeniach społecznych i kulturalnych. Silną stroną pisma jest bez wątpienia cotygodniowa giełda pracy, mieszkań i usług.
Wydawca stara się zachować wysoki poziom pisma.  Początkowo skromna szata graficzna wkrótce ewoluowała do dzisiejszego kształtu. Tytuł reprezentują najlepsi handlowcy, publikują w nim najlepsi dziennikarze i felietoniści, tacy jak chociażby Piotr Ikonowicz i Stanisław Michalkiewicz.

Oczywiście „Goniec Polski” nie jest związany z żadną opcją polityczną i potrafi zachować obiektywizm. Pełni ważną rolę pośrednika, łączącego Polaków i polonijny biznes, który chce dotrzeć do jak największej liczby klientów. Dzięki silnej  współpracy  z  portalem  Goniec.com, stał się platformą dla wielopokoleniowej Polonii na Wyspach.

Organizator siódmej już edycji Goniec Polish Festival serdecznie zaprasza do udziału w tym wielkim święcie brytyjskiej Polonii.

Powrót na górę