Menu


Goniec Polish Festival za nami!

  • Napisane przez  Anna Dobiecka
Goniec Polish Festival za nami!

IV edycja Goniec Festiwal rozpoczęła się krótko po godzinie 12, ale zanim nastąpiło oficjalne otwarcie, niecierpliwi goście kręcili się wokół stoisk, zwłaszcza przy tych serwujących pyszności z grilla.

Atmosferę rozgrzewał zespół "The Elements", grający największe przeboje polskich zespołów, takich jak Perfect, Lombard, Lady Punk czy Feel. Przy dźwiękach muzyki festiwalowy skwer szybko zapełnił się odwiedzającymi. Do zabawy zachęcał wodzirej, barwnie opowiadając, jakie atrakcje czekają na gości przy wybranych stoiskach.

Mocnym akcentem na koniec imprezy, który pobudził do zabawy nawet najbardziej opornych i przemokniętych, był występ zespołu Antidotum. Interesujący wokal Pawła Dejewskiego i odpowiednio dobrany repertuar rozgrzał wszystkich. Czterech temperamentnych chłopaków, którzy przyjechali na festiwal z Peterborough rzeczywiście stali się antidotum na złą pogodę i smutek z powodu zbliżającego się końca festiwalu. Po ich występie zakończonym dwoma bisami przyszedł czas na rozwiązanie konkursów, losowanie i wręczanie nagród.

Jedną z pięknych i pakownych waliz od firmy Sami Swoi dostał pan Roman z Wood Green – Pierwszy raz w życiu cokolwiek wygrałem – cieszy się – Warto było wypełnić krótką ankietę na stoisku Sami Swoi. Prezent otrzyma żona pana Romana. Festiwal zakończyła tradycyjna piosenka imprezowa „To już jest koniec”. Na dziś rzeczywiście już koniec, ale spotkamy się przecież za rok.

Więcej w piatkowym wydaniu "Gońca Polskiego"

Fotograficzny zapis imprezy można zobaczyć tutaj: http://goniec.com/component/k2/14496-iv-edycja-goniec-polish-festival

Powrót na górę