Menu


Festivalowi Sponsorzy na medal

  • Napisane przez  Goniec Polski
Festivalowi Sponsorzy na medal

Gdyby nie zaangażowanie wielu firm i instytucji, Goniec Polish Festival nie mógłby być organizowany z takim rozmachem i miałby znacznie uproszczoną formułę. To właśnie dzięki przychylności wielu przedsiębiorców, będzie zaś imprezą wspominaną długo. Organizatorzy dziękują w tym miejscu sponsorom czwartej edycji Goniec Polish Festival – firmom Sokołów S. A., DFDS Seaways oraz Lebara Mobile.

Złoty Sponsor – „Sokołów” S.A.

„Sokołów” S.A. to lider na polskim rynku. W swojej obecnej formie istnieje na rynku 13 lat, jednak historia jego najstarszego zakładu sięga 1899 roku! Oferta firmy obejmuje wędliny ze wszystkich grup asortymentowych, mięso wieprzowe i wołowe, dania gotowe i konserwy.

SOKOŁÓW to najbardziej znana i najchętniej kupowana marka produktów mięsnych w Polsce. Potwierdzają to firmy badawcze (TNS, Nielsen), jak również rankingi prowadzone przez prasę (Rzeczpospolita). Spółka posiada odpowiednie uprawnienia i certyfikaty dotyczące produkcji mięsa i wędlin (HACCP, BRC, IFS). „Sokołów” S.A. jest wielokrotnym zdobywcą licznych nagród i wyróżnień, m.in.: godła Teraz Polska, Złotych Medali Polagra Food, Lauru Konsumenta, tytułu Superbrands, Perły Rynku FMCG, Najlepszy produkt 2012 i 2013 r., kilkudziesięciu znaków Poznaj Dobrą Żywność.

Produkty SOKOŁOWA są dostępne we wszystkich kanałach dystrybucji na terenie całej Polski. Wyroby Spółki są również znane i cenione za granicą. Aktualnie firma eksportuje do ponad trzydziestu krajów na świecie, w tym do krajów UE, USA, Kanady, Rosji, Korei Południowej, Japonii i Chin. 

„SOKOŁÓW” S.A. dzięki posiadanym uprawnieniom eksportowym realizuje sprzedaż eksportową na wiele rynków, oferując bardzo zróżnicowane produkty a sprzedaż eksportowa stanowi około 1/3 przychodów. Głównym rynkiem jest rynek UE. Nasze produkty eksportujemy również do takich krajów jak Japonia, Rosja, Korea Południowa i USA.

„SOKOŁÓW” S.A. oferuje zdrową i bezpieczną żywność, co poparte jest certyfikatami uznawanymi na całym świecie (produkcja odbywa się zgodnie z systemem HACCP, ISO 9001, IFS oraz BRC).

 

Srebrny Sponsor – DFDS Seaways

Operator promowy DFDS Seaways oferuje 6 tras pomiędzy Wielką Brytanią a Europą, m.in. dwie przeprawy przez Kanał La Manche - Dover-Dunkierka oraz Dover-Calais.

Obie trasy, z ofertą do 44 rejsów przez całą dobę, zapewniają szybką, łatwą i wygodną komunikację pomiędzy Wielką Brytanią a Europą. Dla podróżujących z lub do Polski port w Dunkierce może okazać się najdogodniejszym, choćby z tego względu, że jest położony w odległości 30 km na północ od Calais, co może oznaczać, że jadąc przez Dunkierkę oszczędzasz czas i kilometry.

Na pokładach naszych promów znajdziesz bary, restauracje oraz kawiarnie. Wszystkie punkty gastronomiczne oferują wspaniały widok na morze, co sprzyja relaksowi i odpoczynkowi przez kolejnym etapem podróży. Na promach również są sklepy oraz kąciki zabaw dla dzieci. Natomiast pokłady zewnętrzne pozwalają cieszyć się rześkim, morskim powietrzem podczas krótkiej przeprawy przez Kanał.

Jakby tego było mało, DFDS Seaways oferuje najlepsze ceny przez cały rok i nawet jeśli zarezerwowany bilet jest w klasie ekonomicznej to można na nim podróżować́ jeden rejs wcześniej lub później niż̇ ten, który rezerwowałeś́ bez dodatkowej opłaty, w zależności od dostępności.

Więc jeśli dotrzesz do portu za wcześnie, lub spóźnisz się̨, to nie problem!

Więcej informacji na stronie www.dfds.pl

 

Srebrny Sponsor – Lebara Mobile

Firma Lebara została założona w 2001 roku i zatrudnia ponad 1200 osób (jest obecna na 8 światowych rynkach).  Jest jednym z wiodących europejskich operatorów komórkowych usług telekomunikacyjnych, podnoszącym, jakość życia społeczności etnicznych i imigrantów, zapewniając swoim klientom wysoką, jakość i niskie koszty międzynarodowych produktów i usług telekomunikacyjnych. Londyńskie call center obsługuje wszystkie siedem europejskich oddziałów, z personelem porozumiewającym się biegle w ponad 25 językach.

Lebara, jeden z wiodących europejskich operatorów komórkowych usług telekomunikacyjnych dla cudzoziemców, został wyróżniony nagrodą „Best Virtual Network Operator” przez Mobile Industry Awards 2013 w Londynie.

W ramach najnowszej promocji proponujemy najlepszą taryfę cenową na połączenia telefoniczne do Polski – 1p/min. (telefony stacjonarne / komórkowe).  Oferta ta dostępna jest dla klientów Lebara na terenie Wielkiej Brytanii, którzy prześlą SMS o treści „BEST” pod numer 65088 (do 30 listopada 2013 roku).  Wybór opcji Best Rates jest oczywiście bezpłatny. Uruchomiliśmy również dla naszych klientów bezpłatną opcję przesyłania danych. Opcja ta (1GB) dostępna jest dla klientów, którzy doładują konto i wyślą SMS o treści „FREEDATA” pod numer  65088.

Klienci, którzy preferują użycie jednej karty sim na wszystkie dostępne usługi, takie jak przesyłanie danych, połączenia w Wielkiej Brytanii, jak i połączenia międzynarodowe, mogą nabyć naszą najnowszą unikatową kartę – „UK SIM Lebara” z taryfą w pakietach oznaczonych, jako UK SIM 10, UK SIM 15 i UK SIM 20.
Aby dowiedzieć się więcej o naszych ofertach i usługach, odwiedź stronę: Lebara.co.uk.


 

Powrót na górę