Menu

Artykuły

Artykuły (146)

Jest przeciwny szczepionkom. Był skłonny przyjąć pieniądze od firmy produkującej preparat

Znany antyszczepionkowiec z Wielkiej Brytanii był skłonny przyjąć 10 tys. funtów od youtuberów podających się za inwestorów AstraZeneki w zamian za zaprzestanie krytykowania tej firmy - podały brytyjskie media. Piers Corbyn w oświadczeniu przekazał, że nagranie jest "mocno wyedytowane".

Czytaj dalej...

Tegoroczna olimpiada inna niż zwykle. Na trybunach zabraknie kibiców

O godz. 12 rozpocznie się uroczystość otwarcia igrzysk olimpijskich w Tokio. Z powodu pandemii COVID-19 inna niż wszystkie wcześniejsze - bez udziału kibiców i z ograniczoną liczbą sportowców. Szczegóły ceremonii są trzymane w tajemnicy. Rywalizują już łucznicy - rekord olimpijski pobiła Koreanka San An i Koreańska drużyna narodowa.

Czytaj dalej...

Miała oszacować wartość diamentów. Podmieniła je na kamienie!

Przed angielskim sądem toczy się sprawa 60-letniej lulu L. Rumunki, mieszkającej we Francji, która oskarżona jest o kradzież diamentów o wartości 4 mln funtów. Kobieta miała wykazać się niemałym sprytem. Lulu L., która podawała się za eksperta od kamieni szlachetnych, przyjechała do Londynu, by oszacować wartość  20-karatowego diamentu w kształcie serca oraz trzykaratowego  różowego diamentu w kształcie gruszki. W czasie oględzin kobieta miała zamienić drogocenne kamienie, ma kamyki z ogródka. 

Czytaj dalej...

Pobyt w hotelu kwarantanny ma być droższy o 500 funtów!

Ministrowie rozważają podniesienie kosztów o 500 funtów za pobyt w hotelu, gdzie podróżni odbywają kwarantannę po powrocie z kraju z czerwonej listy. Wszystko po to, by zniechęcić do podróżowania w tamte rejony. Obecny koszt, jaki ponoszą powracający to 1759 funtów za osobę, który obejmuje dwa testy PCR Covid, transport z lotniska do hotelu i wszystkie posiłki.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS