Menu

GoX. Tlen w puszce.

Nareszcie możesz odetchnąć pełnią życia, kiedy tylko będziesz chciał. Kilka wdechów i w końcu poczujesz, że żyjesz. Tlen w puszce to w 100% naturalny i zdrowy ‘dopalacz’. Jeśli akurat potrzebujesz zwiększyć swoją koncentrację, możliwości fizyczne, szybciej odzyskać siły po intensywnym wysiłku czy pozbyć się paskudnego bólu głowy, to tlen GoX jest tym, czego Ci trzeba. Kilka głębszych… wdechów… i poczujesz się jak nowonarodzony. Dodatkowym atutem tego przenośnego inhalatora jest to, że w mgnieniu oka możesz znacznie złagodzić nieprzyjemne efekty zatrucia alkoholowego, potocznie zwanego kacem.

Czytaj dalej...

Krwawa deska

Krwisty stek, czy choćby soczyste pomidory – wszystko co czerwone dobrze będzie się kroić na takiej desce. I nawet jeśli tylko robisz deser z malinowym musem to dwie krople wystarczą by kuchnia przypominała miejsce rodem z horroru.Ale spokojnie, to tylko deska do krojenia. 

Czytaj dalej...

Podręczna konsola (gry retro 8-bit) 

Podłącz się do powrotu do przeszłości z Konsolą Gier Retro. Wszystko czego potrzebujesz, aby wyruszyć w nostalgiczną podróż  lat 80. i 90. kiedy rządziły gry 8 bitowe, to te małe urządzenie, podłączane bezpośrednio do telewizora – nie zależnie od modelu. Może być to nawet najnowocześniejsza plazma, istotne jednak żeby obsługiwała system PAL. Wystarczy do tego dołączony do zestawu kabel RCA (tzw. czincze). Całość zasilana jest 3 bateriami AAA. Gry retro gotowe są do odpalenia!

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS