Menu

Projektor do telefonu

Często telefony spełniają dziś rolę komputerów. Ale wszystko znajduje się na małym ekranie, co sprawia trudności w odczytaniu szczegółów obrazu. Mamy na to rozwiązanie! Nasz projektor sprawi, że obraz rzucony na ścianie będzie 10 razy większy niż ekran telefonu. Doskonały prezent dla wszystkich fanów od swojego smartfona.

Czytaj dalej...

"Malo" - pogromca stresu

Podaruj tę małą antystresową zabawkę komuś kto często musi mierzyć się ze stresującymi sytuacjami, a nie do końca wie, jak sobie z nimi poradzić. Pogromca stresu "Malo" zmniejsza uczucie napięcia, a równocześnie sprawia mnóstwo przyjemności i pozwala rozwinąć kreatywność.

Czytaj dalej...

Teczka na dokumenty A4 z powerbankiem

Stylowa towarzyszka współczesnych rekinów biznesu oraz właścicieli firm zarówno tych większych, jak i mniejszych. Doskonała podczas codziennej pracy, jak i podróży biznesowych. Teczka wykonana jest z doskonałej jakości skóry ekologicznej z dołączonym powerbankiem o pojemności 5000 mAh, co sprawia, że jest po prostu niezastąpiona. W dodatku możesz ją spersonalizować bezpośrednio na produkcie umieszczając nazwę lub logo.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS