Menu

Kamiński dorósł do reprezentacji

Marcin Kamiński wywalczył miejsce w podstawowym składzie VfB Stuttgart i coraz pewniej poczyna sobie w Bundeslidze. – Jesienią był drugim najlepszym Polakiem w niemieckich rozgrywkach po Robercie Lewandowskim. Wierzę, że wiosną zaprezentuje się jeszcze lepiej i pojedzie z kadrą na mistrzostwa świata – uważa Stefan Majewski, były reprezentant Polski i zawodnik m.in. 1. FC Kaiserslautern oraz Arminii Bielefeld, a obecnie dyrektor sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj dalej...

Bartosz Kapustka: Wszystko zależy ode mnie

Bartosz Kapustka jesienią długo nie grał w SC Freiburg, ale w końcu dostał swoją szansę. Wystąpił w pięciu spotkaniach Bundesligi, strzelił nawet pięknego gola w meczu z Wolfsburgiem. – Rywalizacja w zespole jest duża, ale jestem przekonany, że w tej drugiej połowie sezonu będzie to wyglądało zdecydowanie lepiej. Wiem, że poprzez dobrą grę w klubie mogę sobie zasłużyć na ponowne powołanie do reprezentacji – zapewnia w rozmowie z Łączy Nas Piłka Bartosz Kapustka.

Czytaj dalej...

[WEEKEND KADROWICZA] Wraca Bundesliga i Ligue 1

W wielu ligach trwa wciąż przerwa zimowa, ale coraz więcej drużyn wraca już na boiska. W najbliższy weekend powracają rozgrywki w Niemczech i Francji. W Bundeslidze Bayern Monachium spotka się z Bayerem Leverkusen, ale występ Roberta Lewandowskiego stoi pod dużym znakiem zapytania. W Ligue 1 AS Monaco Kamila Glika zagra natomiast z Montpellier HSC. Sprawdź, z kim w weekend zagrają kadrowicze Adama Nawałki.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS