Menu

Inauguracja sezonu zakończona zwycięstwem IBB Polonii Londyn

W sobotę, 6 października klub ze stolicy Wysp Brytyjskich rozgrywkami o puchar kraju rozpoczął sezon 2018/19. Nowy szkoleniowiec ze swoją ekipą pewnie pokonał drużynę ULU London i z wynikiem 0-3 (9:25;13:25;20:25) zameldował się w kolejnej rundzie Pucharu Anglii. Przygotowania do sezonu oraz pierwszy występ na brytyjskich parkietach ocenił trener IBB Poloni Londyn - Simon Luftus.

Czytaj dalej...

Jerzy Brzęczek: Trzeba mówić o konkretach, a nie rzucać frazesami

Selekcjoner Jerzy Brzęczek ma już za sobą dwa mecze w nowej roli – Polacy pod jego wodzą zremisowali z Włochami oraz Irlandią. To dobry moment, by porozmawiać o pierwszych wrażeniach i przemyśleniach. – Trudno wprowadzić twardą zasadę „nie powołujemy tych, którzy nie grają”. Musielibyśmy nie powołać trzech-czterech zawodników, którzy grali w meczach z Włochami i Irlandią w podstawowym składzie. Moim zdaniem nas na to nie stać – przyznaje trener reprezentacji Polski.

Czytaj dalej...

Reprezentacja Polski na 18. miejscu w rankingu FIFA

Reprezentacja Polski w najnowszym rankingu FIFA nie zmieniła swojej pozycji i nadal zajmuje 18. miejsce. Na pierwszej lokacie znajduje się Belgia razem z mistrzem świata – Francją. Na najniższym stopniu podium stoi Brazylia. Kolejne zestawienie przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej zostanie opublikowane 25 października.

Czytaj dalej...

Wojciech Szczęsny: Żadna z drużyn nie zasłużyła na zwycięstwo

W pierwszym meczu Ligi Narodów z Włochami w biało-czerwonej bramce stanął Łukasz Fabiański. W spotkaniu z Irlandią na Stadionie Wrocław pewnie  między słupkami reprezentacji Polski spisywał się z kolei Wojciech Szczęsny. – Irlandczycy mieli dwa strzały na bramkę, jeden prosto we mnie, a po drugim padł gol. Nie był to nasz najlepszy mecz, ale zakończył się sprawiedliwym remisem – powiedział tuż po spotkaniu golkiper Juventusu Turyn.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS