Menu

Jerzy Brzęczek nowym selekcjonerem reprezentacji Polski!

Polski Związek Piłki Nożnej zakończył proces wyboru selekcjonera reprezentacji Polski, którym zostanie Jerzy Brzęczek. Oficjalna prezentacja nowego szkoleniowca będzie miała miejsce w poniedziałek, 23 lipca o godzinie 12:30 w sali konferencyjnej na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Podczas konferencji prasowej zostaną przedstawione plany selekcjonera oraz nowy sztab szkoleniowy reprezentacji Polski.

Czytaj dalej...

Andrzej Supron: sport przegrywa walkę z grami komputerowymi

Zdaniem trenera coraz trudniej jest nakłonić nastolatków do uprawiania sportu. Większość z nich zamiast aktywności fizycznej woli spędzać czas przy grach komputerowych. Andrzej Supron uważa, że w zniechęcaniu młodzieży do sportu dużą rolę odgrywają rodzice zbyt często zwalniający dzieci z zajęć WF oraz nauczyciele, którzy nie wkładają serca w swoją pracę.

Czytaj dalej...

Adam Nawałka: To były fantastyczne chwile

– Godnie żegnam się z kadrą, mogłem poprowadzić drużynę z odległych miejsc na wyżyny rankingu. To nie tylko mój sukces, ale całego sztabu. Jest mi bardzo przykro, ale patrzę z optymizmem w przyszłość polskiej piłki i mojej jako trenera – powiedział Adam Nawałka, który z końcem lipca przestanie być selekcjonerem reprezentacji Polski. Informacja została ogłoszona na konferencji prasowej na stadionie PGE Narodowym z udziałem Zbigniewa Bońka.

Czytaj dalej...

Adam Nawałka: Wierzymy w nasze umiejętności

– Jesteśmy w takim miejscu, a nie innym i zdajemy sobie doskonale sprawę, że zawiedliśmy wszystkich kibiców i samych siebie. Nie ma co gdybać, czy mecz byłby o awans, to i tak do spotkania musimy podejść odpowiedzialnie – powiedział Adam Nawałka na konferencji przed meczem Polski z Japonią, który zakończy udział biało-czerwonych w mistrzostwach świata. Początek czwartkowego spotkania w Wołgogradzie o godz. 16.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS