Menu

Selekcja na MŚ? „Nigdy nie mówię nigdy”

Uwaga, Adam Nawałka patrzy. Prosto z niedzielnej konferencji prasowej na zaczynającym się zgrupowaniu reprezentacji selekcjoner pognał na wrocławski stadion, by obejrzeć mecz Śląska Wrocław z Wisłą Płock. Jego asystenci również rozjechali się po całej Polsce, obserwacje trwają też w Europie, ostatnio Nawałka był w Niemczech, we Włoszech i w Londynie. – Drzwi do kadry są cały czas otwarte – mówi, ale każdy kandydat do gry na mistrzostwach świata musi mieć świadomość uciekającego czasu.

Czytaj dalej...

IBB Polonia Londyn kontynuuje serię zwycięstw

W końcówce sezonu zasadniczego IBB Polonia Londyn idzie jak burza. W sobotę, 3 marca zanotowała kolejne trzy punktowe zwycięstwo na swoim koncie. Podopieczni Piotra Grabana podjęli ligowego rywala – Richmond Docklands. Na własnym terenie zawodnicy obecnego mistrza Anglii zakończyli spotkanie w czterech setach, pokonując gości 3:1 (18:25; 25:18; 26:24; 25:23).

Czytaj dalej...

Djibril Diaw: Z grupy wyjdą Senegal i Polska

Gdy jedyny obecnie senegalski piłkarz w naszej ekstraklasie, Elhadji Pape Djibril Diaw przyjeżdżał do Kielc, z Polaków kojarzył papieża Jana Pawła II, Zbigniewa Bońka, Roberta Lewandowskiego, Henryka Kasperczaka, wiedział o drugiej wojnie światowej i śniegu. Dziś o tematach związanych z Polską mógłby rozprawiać godzinami, a pytają go to najczęściej dziennikarze z Senegalu. Wiadomo, 19 czerwca w Moskwie w finałach MŚ 2018 „Lwy Terangi” prowadzone przez Aliou Cisse, byłego trenera Diawa z młodzieżówki, zmierzą się z biało-czerwonymi.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS