Logo
 Wydrukuj tę stronę

Grzegorz Krychowiak w kadrze meczowej na Anglię!

Grzegorz Krychowiak w kadrze meczowej na Anglię!

Grzegorz Krychowiak dołączył do reprezentacji Polski, która w Londynie przygotowuje się do meczu z Anglią w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2022.

Krychowiak był jednym z dwóch piłkarzy, którzy podczas testu przeprowadzonego w poniedziałek, uzyskał wynik pozytywny. Sztab reprezentacji wiedząc, że Krychowiak przeszedł Covid-19 w grudniu ubiegłego roku, a przeprowadzone podczas tego zgrupowania testy na obecność przeciwciał wykazały ich wysoki poziom, zwrócił się do UEFA z wnioskiem o przeanalizowanie przypadku pomocnika reprezentacji Polski. Jednocześnie zawodnik we wtorek rano został poddany kolejnemu testowi PCR, którego wynik był negatywny.

Po analizie przesłanej do UEFA dokumentacji medycznej zawodnika, europejska federacja uznała wniosek polskiej strony za zasadny i zezwoliła Krychowiakowi na udział w meczu eliminacyjnym z Anglią na Wembley.

***

Transmisję z meczu Anglia - Polska przeprowadzą stacje TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport (Polska) oraz BBC (UK). Początek spotkania w środę (31.03.2021 r.) o godz. 19:45. Darmowy stream online dostępny będzie na stronie TVPSPORT.pl (Polska) oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport (Polska).

Zobacz także:

© Goniec.com