MenuSpraw sobie niespodziankę. Weź udział w Walentynkowym konkursie

Spraw sobie niespodziankę. Weź udział w Walentynkowym konkursie

Walentynki już niedługo. Kto powiedział, że mają trwać tylko jeden dzień? W Sami Swoi Radio Walentynki trwają cały tydzień! Organizatorzy konkursu przygotowali dla Was SUPER niespodzianki. Fundatorem nagród w konkursie jest sponsor tytularny radia – Sami Swoi Przekazy Pieniężne . W ramach przypomnienia, przekazy z Wielkiej Brytanii do Polski przez stronę Sami Swoi są DARMOWE!

Walentynki? Co to za dzień?

Walentynki jak dobrze wiecie to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, a w niektórych państwach na świecie uchodzi on za ,,patrona zakochanych’’. Tego dnia kupujemy sobie prezenty, spędzamy wspólnie wieczór, wyznajemy sobie miłość. Ciekawostką jest to, że Brytyjczycy uważają Walentynki za własne święto, ponieważ twierdzą że to właśnie oni rozsławili je na cały świat.

Zrób sobie prezent na Walentynki!

W Sami Swoi Radio tak jak wspomnieliśmy Walentynki trwają cały tydzień. Umilamy czas oczekiwania na 14 lutego czytelnikom i słuchaczom poprzez konkurs, w którym do wygrania mamy Speakery AMAZON ECHO. Zasady konkursu są bardzo proste. To właśnie te Walentynki mogą być zupełnie inne ?
Jak wziąć udział w konkursie:

-w komentarzu pod postem konkursowym wstaw zdjęcie ze swoją drugą połówką/walentynką wraz z aplikacją Sami Swoi Radio na swojej komórce lub tablecie
-polub FanPage Sami Swoi Radio 
-polub post konkursowy
Organizatorzy liczą na Waszą pomysłowość i kreatywność! Nagrody wygra zdjęcie z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ POLUBIEŃ! Zbieracie ,,lajki’’ i koniecznie dajcie znać o konkursie swoim znajomym. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Sami Swoi Radio

Linki do aplikacji Sami Swoi Radio na komórce lub tablecie:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radio.m4926ea163&hl=pl

iOS: https://apps.apple.com/gb/app/sami-swoi-radio/id1550104945

Konkurs trwa od 8.02 od 6:00 rano do 12.02 do godz. 9.00. Wyniki zostaną ogłoszone na antenie radia w piątek 12.02 po godz. 9,. Równocześnie, odbędzie się transmisja na Facebooku. Konkurs obowiązuje wyłącznie na terenie Wielkiej Brytanii I Irlandii. 

Ostatnio zmienianypiątek, 12 luty 2021 10:20
Powrót na górę