MenuDarmowe przelewy do Polski. Polska firma solidaryzuje się z Rodakami

Darmowe przelewy do Polski. Polska firma solidaryzuje się z Rodakami

Gdy niemal cały świat stanął w miejscu z uwagi na pandemię koronawirusa, a firmy podnosząc ceny trzymają tylko nogę na hamulcu, ta polska firma wcisnęła pedał gazu! Kontynuuje cieszącą się od kilku miesięcy olbrzymim zainteresowaniem akcję promocyjną „Darmowe przekazy do Polski”. W trudnych chwilach firma Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com mogąca pochwalić się zaufaniem setek tysięcy Rodaków staje na wysokości zadania i pracuje na pełnych obrotach.

 

Darmowe przekazy do Polski sposobem na koronawirusa. Przelewy do Polski z Sami Swoi

Największa polska instytucja finansowa w Wielkiej Brytanii – Sami Swoi Przekazy Pieniężne, która od 16-stu lat oferuje szybkie, tanie i bezpieczne przelewy do Polski – w poczuciu wielkiej odpowiedzialności – nie tylko nie podnosi cen, ale w ramach specjalnej akcji w dobie pandemii postanowiła kontynuować – trwającą nieprzerwanie od marca tego roku – akcję promocyjną „DARMOWYCH przelewów do Polski”. O początku akcji możecie przeczytać TUTAJ. Ktoś zapyta, dlaczego firma podjęła decyzję o zniesieniu opłat za przelewy do Polski z UK? Założyciel tej polskiej sieci przekazów pieniężnych odpowiada krótko: „za granicą jesteśmy jedną drużyną”.

– Jesteśmy polską firmą, której działalność bezpośrednio wpływa na Polaków w Wielkiej Brytanii. Podtrzymując motto, iż za granicą jesteśmy jedną drużyną, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu darmowych przekazów pieniężnych do Polski, tak aby Polacy, którzy muszą w tym trudnym czasie skorzystać z przelewów mogli w szybki i bezpieczny sposób przelać swoje pieniądze przy zachowaniu konkurencyjnego kursu funta – tłumaczy Paweł Mes, CEO Sami Swoi. 

Kto skorzysta na promocji? Przede wszystkim ci, którzy w związku z sytuacją panującą w Wielkiej Brytanii i Polsce zmuszeni są pozostać w domu, a wszystkie podróże – w tym do rodzinnych stron – ograniczyć do minimum. Warto podkreślić fakt, iż w dobie ogólnoświatowej redukcji kosztów i windowania wysokości opłat, Sami Swoi starają się polepszyć jakość życia Polaków. Jak we wstępie była mowa, lider przekazów pieniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski w momencie, gdy wiele firm na świecie, z powodu niepewnej sytuacji związanej z koronawirusem spowolniło, dalej działa na pełnych obrotach, a Klient zawsze stawiany jest tam na pierwszym miejscu.

– Chcemy także ułatwić Wam wsparcie bliskich poprzez łatwy i darmowy dostęp do transferów pieniężnych – podkreśla ten znany na Wyspach przedsiębiorca i filantrop.

Jednym słowem, akcja DARMOWYCH przekazów do Polski w Sami Swoi trwa dalej! Ma być bezpiecznie, solidnie i bez wychodzenia z domu, a przede wszystkim za DARMO!

Przelewy do Polski na najwyższym poziomie

Firma Sami Swoi Przekazy Pieniężne ponadto zapewnia, iż wszystkie pozostałe oferowane przez nią usługi świadczone są niezmiennie na najwyższym poziomie. – Nawet podczas problematycznych okresów nasze systemy były i są cały czas dostępne, a klienci mogą bezpiecznie i przy zachowaniu wysokiej jakości usług realizować przekazy pieniężne za naszym pośrednictwem. Dzięki pozytywnym opiniom, które klienci zostawiają na naszej stronie wiemy, że to, co robimy ma sens. Cieszy nas, że z łatwością rodacy transferują środki do Polski przez nasz system – dodaje Paweł Mes.

Przelewy do Polski z UK – w Sami Swoi całkowicie za darmo!

Pamiętajcie, promocja DARMOWYCH przekazów w Sami Swoi trwa nadal!

Podzielcie się tą informacją ze znajomymi!

Do odwołania na stronie internetowej www.przekazypieniezne.com oraz w aplikacji mobilnej Sami Swoi przekazy do Polski z UK można wykonywać ZA DARMO!

Nie masz aplikacji Sami Swoi? Bez problemu możesz ją pobrać i zainstalować na swoim telefonie. Szukaj jej w Google Play Store lub w AppStore.

*promocja dotyczy przekazów EKONOMICZNYCH z UK do Polski wykonywanych na stronie oraz w aplikacji mobilnej, ilość wykonywanych przekazów jest nielimitowana, promocja trwa do odwołania.

Powrót na górę