Menu


Śmierć kolejnego Polaka w Bognor

Policja w Bognor prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci mężczyzny, którego ciało znalezione zostało 18 stycznia tego roku o godzinie 6:30 nad ranem. Zwłoki leżały u podnóża schodów w wieżowcu Richmond House przy ulicy Qeensway.  

Mężczyzna był w średnim wieku. Najbardziej prawdopodobną przyczyną jego śmierci był upadek ze znacznej wysokości. W chwili obecnej, policja nie traktuje wypadku jako podejrzanego. Okoliczności, w jakich do niego doszło, wciąż pozostają nieznane. Do tej pory nie udało się również wyjaśnić, kim był zmarły.

W okolicznych polskich sklepach rozdawane są obecnie ulotki, w których znajduje się dokładny opis zmarłego oraz okoliczności, w których został on znaleziony. Ich tekst przetłumaczony został na języki polski, rosyjski i portugalski.

Jeśli śledztwo wykaże, że zmarły był Polakiem, będzie to już druga niewyjaśniona śmierć obywatela naszego kraju w tym mieście. Pół roku temu na ławce w Bognor znaleziono zwłoki Marka Pudłowskiego. W tej sprawie aresztowane zostały już dwie osoby, obydwaj podejrzani zostali jednak warunkowo wypuszczeni na wolność, a śledztwo trwa nadal.

Przeczytaj >>>Drugi areszt ws. śmierci Pudłowskiego<<< oraz >>>Bognor: Jest podejrzany o mord Polaka<<<


ryk, Goniec.com

1 komentarz

  • anna
    anna środa, 27, styczeń 2010 21:16 Link do komentarza

    mieszkam w Bognor i nie piszcie ze to polak, bo policja nie jest w stanie jeszcze stwierdzic jego danych osobowych, zwlaszcza ze twarz byla bardzo zmasakrowana i nie moga opublikowac jego zdjecia

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę