Menu


Wojciech Szczęsny: Żadna z drużyn nie zasłużyła na zwycięstwo

Wojciech Szczęsny: Żadna z drużyn nie zasłużyła na zwycięstwo

W pierwszym meczu Ligi Narodów z Włochami w biało-czerwonej bramce stanął Łukasz Fabiański. W spotkaniu z Irlandią na Stadionie Wrocław pewnie  między słupkami reprezentacji Polski spisywał się z kolei Wojciech Szczęsny. – Irlandczycy mieli dwa strzały na bramkę, jeden prosto we mnie, a po drugim padł gol. Nie był to nasz najlepszy mecz, ale zakończył się sprawiedliwym remisem – powiedział tuż po spotkaniu golkiper Juventusu Turyn.

– Nie chciałbym wyciągać wniosków na gorąco, zostanie to zrobione później, już po analizie. Na pewno musimy jednak poprawić grę. Nie był to nasz najlepszy mecz, ale zakończył się sprawiedliwym wynikiem, bo żadna z drużyn nie zasłużyła sobie na zwycięstwo – przyznał Wojciech Szczęsny.

– Irlandczycy mieli dwa strzały na bramkę, jeden trafił prosto we mnie, a po drugim padł gol. Czasami jest tak, że broni się dziesięć strzałów na dziesięć, a czasami jeden na dwa. Taka jest piłka. Uznajmy, że ten mecz został po prostu rozegrany – zakończył bramkarz reprezentacji Polski.


 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę