Menu


Chaos w samolocie. Pasażerowie przepychali się, gdy kobieta zaczęła striptiz

Chaos w samolocie. Pasażerowie przepychali się, gdy kobieta zaczęła striptiz shutterstock

Pijana pasażerka samolotu easyJet zaczęła striptiz i pokazywać piersi. Wzbudziło to dużo poruszenie na pokładzie, wywołując nawet bójkę. 

Samolot easyJet leciał z Luton na Ibizę. Na pokładzie doszło do niecodzienniej sytuacji, kiedy to młoda, pijana kobieta zaczęła robić striptiz i pokazywać piersi. Jak zeznają świadkowie, leciała ze znajomymi, którzy siedzieli w tylnej części samolotu, zaś ona znajdowała się na samym początku. 

- Wsiadłyśmy do samolotu, a jej przyjaciele siedzieli z tyłu, a ona była na przedzie wśród facetów, którzy podawali jej więcej drinków. Ona zaś zaczęła wykonywać przed nimi striptiz – powiedział jeden ze świadków. 

Na tę sytuacji zareagowali inni pasażerowie, którzy byli zniesmaczeni tym, co widzą. Postanowili zainterweniować, co doprowadziło do bójki na pokładzie lecącego samolotu. Część tego zdarzenia zostało udokumentowane na krótkim wideo, które następnie trafiło do sieci. 

Przedstawiciele easyJet skomentowali również zaistniałą sytuację.

- EasyJet może potwierdzić, że grupa pasażerów została eskortowana w locie EZY2095 z Luton na Ibizę 2 sierpnia przez policję. – poinformowali przedstawiciele przewoźnika easyJet. Bezpieczeństwo i dobro naszych pasażerów i załogi jest dla easyJet najwyższym priorytetem. Chociaż takie incydenty zdarzają się rzadko, traktujemy je bardzo poważnie i nie tolerujemy agresywnych lub groźnych zachowani na pokładzie – dodali.

shu

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę