Menu


Wizz air poszerza swoją ofertę. Przygotował też promocję

Wizz air poszerza swoją ofertę. Przygotował też promocję A PRiori Communications

Wizz Air, rozpoczyna dzisiaj największy w historii linii wzrost operacyjny swojej siatki połączeń. Linie lotnicze przygotowały specjalną promocję. 

W ciągu kolejnych 17 tygodni, w sumie 21 samolotów zostanie umieszczonych w europejskich bazach obsługując 700 dodatkowych wylotów tygdniowo i 70 nowych tras. Cztery nowe destynacje - Ateny, Talin, Charków, Wiedeń – zostaną uruchomione do połowy lipca wraz z otwarciem nowej bazy w zachodniej części Europy, w stolicy Austrii. Rozwój WIZZ w 2018 roku stanowi inwestycję wartą ponad 2 mln dolarów w 11 bazach w Wiekiej Brytanii, Austrii, Polsce, Rumunii, Gruzji, na Ukrainie i na Węgrzech. 

Z okazji rozpoczęcia kolejnej fazy wielkiego rozwoju, WIZZ świętuje dzisiaj i ogłasza promocję Seat Sale Day oferując 20% zniżki na wszystkie loty zaplanowane do 31 maja. Zniżka obejmuje rezerwacje dokonane dzisiaj, do północy 13 marca. To doskonała okazja, aby odkryć niesamowite miejsca w Europie i nie tylko korzystając z najniższych cen dostępnych na stronie wizzair.com.

Ponadto WIZZ zachęca swoich pasażerów do świętowania razem z fantastyczną załogą na pokładach samolotów Wizz Air, a także używając oznaczenia #WIZZaroundEurope na profilach w mediach społecznościowych. Pasażerowie pierwszych lotów 21 nowych samolotów dodanych do floty będą mieć szansę wygrania voucherów o wartości 1000 euro. Więcej ciekawych informacji na temat podróży z WIZZ, ważnych kamieni milowych w działalności linii oraz zabawnych niespodzianek znajduje się na profilu WIZZ na portalu Facebook.

Umieszczeniem nowego, jedenastego samolotu typu Airbus A320 w bazie w stolicy Węgier oraz uruchamiając ekscytujące połączenie ze Stavanger w Norwegii, Wizz Air rozpoczyna w tym tygodniu ekspansję 2018 w Budapeszcie.

WIZZ nadal rozwija się w całej Europie, stymulując rynek podróży lotniczych za pomocą najniższych cen. Linia pozostaje zaangażowana w działania mające na celu zwiększanie zadowolenia klientów WIZZ, a tym samym zdobywając zaufanie i lojalność pasażerów dzięki korzystnej cenowo ofercie oraz fantastycznej obsłudze na pokładzie samolotów jednej z najmłodszych flot w Europie. Wizz Air w znacznym stopniu przyczynia się do wzrostu lokalnej gospodarki w regionach, w których działa – ma wpływ na rynek zatrudnienia nie tylko tworząc miejsca pracy w swoich bazach, ale także stymulując rozwój lokalnej branży turystycznej i hotelarskiej. Od marca do lipca 2018 roku do zespołu WIZZ dołączy 700 specjalistów ponad 15 narodowości.

(za: A PRiori Communications)

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę