Menu


Klub piłkarski Polonia Nottingham

Klub piłkarski Polonia Nottingham

Klub Polonia Nottingham został założony w czerwcu 2016 roku. Posiada on utalentowaną kadrę zawodniczą, składającą się z 24 zawodników. Tworzą ją przede wszystkim młodzi ludzie, którzy zaangażowani są w życie i rozwój klubu.

– Wbrew pozorom nie jesteśmy wyłącznie polskim klubem, jesteśmy drużyną pełnoprawnie zarejestrowaną w Angielskiej Federacji Piłkarskiej. Do naszego klubu przyjmujemy wszystkich chętnych – mówi Maciej Tredowski, prezes klubu.

Kilkunastu z zawodników grało profesjonalnie w polskich ligach, 3 zawodników grało w ligach angielskich. Liczna kadra sprawia, że zawodnicy wspierają się nawzajem i budują razem niesamowity team.

– Jesteśmy bardzo zdeterminowani oraz zmotywowani do odnoszenia dobrych wyników i sukcesów w drużynie. Zawodnicy promują zdrowy tryb życia oraz aktywność fizyczną, chcąc zachęcić nie tylko do kibicowania na meczach, ale również wspólnego, zdrowego wysiłku, organizując sportowe eventy dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego fanpage gdzie umieszczane są relacje z meczów oraz wszelkie aktualności dotyczące drużyny – dodaje.

Fanpage drużyny: FC Polonia Nottingham
Maciej Tredowski: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.: tel. 07703398280

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę