Menu


IBB Polonia ogrywa siatkarzy London Docklands

IBB Polonia ogrywa siatkarzy London Docklands sandsphotos.co.uk

Kolejny weekend szczęśliwie zakończył się dla IBB Polonii Londyn, która 5 marca pokonała na własnym terenie drużynę London Docklands 3:1. Zapisali tym samym kolejne trzy punkty na swoim koncie i umocnili się na pozycji wicelidera w ligowej tabeli.

– Dziś już przed naszym meczem z London Docklands mieliśmy zapewnione drugie miejsce w tabeli i grę w półfinale mistrzostw Anglii. Dlatego mogliśmy sprawdzić wszystkich naszych zawodników w dłuższym wymiarze. Spotkanie kontrolowaliśmy w 100 proc. choć przeciwnik nie dawał za wygraną i próbował walczyć – skomentował Piotr Graba, trener IBB Polonii Londyn.

– Teraz czeka nas zasłużony odpoczynek od meczów. Będziemy mieli czas na wyleczenie drobnych urazów i kontuzji, które się przydarzyły oraz na przygotowanie się do finału Pucharu Anglii. Zapraszamy kibiców do śledzenia facebook’owego funpage’a IBB Polonii London, zapoznania się z terminarzem meczów i przychodzenia na rozgrywki, bo to bardzo nam pomaga – dodał trener.

Do rywalizacji siatkarze z zachodniego Londynu powrócą 25 marca. W meczu rewanżowym ponownie podejmą zawodników London Docklands. Ostatnie spotkanie tych zespołów w fazie zasadniczej kibice będą mogli obejrzeć w hali Ernest Bevin College.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę