Menu


IBB Polonia Londyn w finale Pucharu Anglii

IBB Polonia Londyn w finale Pucharu Anglii Sandsphotos.co.uk

Po rozegranym meczu w ćwierćfinale Pucharu Anglii zawodnicy IBB Polonii Londyn mają powody do radości. Podopieczni Piotra Grabana pokonali siatkarzy Wessex 3:1, co dało im awans do finału. W tym sezonie przeciwnikami Londyńczyków będzie zespół Sheffield Hallam.

– Wczorajsze spotkanie było dla nas bardzo ważne. Po kilku tygodniach w niepełnym składzie i dwóch przegranych meczach w końcu mogliśmy potrenować prawie w komplecie i odnieść to cenne zwycięstwo – powiedział trener IBB Polonii Londyn, Piotr Graban – Na pochwałę zasłużyła cała drużyna, bo gdy nam nie wychodziło trzymaliśmy się razem i wspieraliśmy wzajemnie. Kiedy na boisko wchodził ktoś z kwadratu zawsze wnosił coś pozytywnego. To dla trenera wiele znaczy i daje duży komfort, gdy może liczyć na każdego ze swoich zawodników – dodał.

W poprzednim sezonie IBB Polonia zdobyła Puchar Anglii pokonując Team Northumbria. Czy zawodnikom z Londynu uda się powtórzyć zeszłoroczny sukces i obronić trofeum okaże się 1 kwietnia. Natomiast 5 marca w rozgrywkach Super 8 podopieczni Piotra Grabana we własnej hali podejmą siatkarzy London Docklands.

– Czekają nas teraz dwa mecze w lidze przeciwko London Docklands, jeden u siebie  i jeden na wyjeździe, a potem finał Pucharu Anglii. Mamy nadzieję, że do tego czasu wszystkie kontuzje oraz drobne problemy będą już za nami i wrócimy do swojej najwyższej formy. Na te ważne spotkania zapraszamy oczywiście wszystkich kibiców. Wasze wsparcie daje nam dodatkową motywację do dalszej pracy i lepszych występów – zakończył Piotr Graban.

 

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę