Menu


Christiano Ronaldo wart 300 mln euro?

Christiano Ronaldo wart 300 mln euro? Shutterstock

Chińczycy zaproponowali piłkarzowi najwyższy kontrakt w historii.

Agent Chrisitano Ronaldo przyznał, że jeden z najsławniejszych piłkarzy świata otrzymał niedawno propozycję zasilenia szeregów chińskiej drużyny. Gwiazda Realu Madryt miałaby otrzymać aż 300 milionów euro, co oznacza, że gdyby przyjął propozycję zostałby najlepiej opłacanym piłkarzem w historii.

Chińczycy rekrutują najlepszych zawodników z całego świata nie zważając na kwoty. Do tej pory udało im się do siebie przekonać takie gwiazdy jak Didier Drogba, Gervinho, Hulk, Ramires czy Ezequiel Lavezzi. Do tej grupy dołączył niedawno Carlos Tevez podpisując dwuletni kontrakt z Shanghai Shenhua. Za grę dla drużyny otrzymuje on wynagrodzenie w wysokości 38-39 milionów dolarów na sezon. Obecnie jest to najlepiej zarabiający piłkarz na świecie. To jednak nic przy propozycji, którą otrzymał Rolando.

Agent Ronaldo uspokaja jednak fanów Realu Madryt mówiąc, że dla piłkarza pieniądze to nie wszystko, a drużyna, dla której gra jest jego życiem. Nie ma więc obaw, że ulubieniec fanów futbolu zmieni klub.

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę