Logo
 Wydrukuj tę stronę

Spędź Boże Narodzenie z tymi, których kochasz

Spędź Boże Narodzenie z tymi, których kochasz

W DFDS Seaways wiemy, jak ważne dla Polaków, są święta Bożego Narodzenia. Wiemy również to, że najlepiej spędzić ten wyjątkowy czas z tymi, których kochacie najbardziej. Dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalną dla podróżujących pomiędzy Wielką Brytania a kontynentem europejskim przez Kanał La Manche.

Wszystkim pasażerom oferujemy £5 zniżki na rejsy w jedną stronę, na naszej trasie Dover-Dunkierka. Tańsze bilety można rezerwować na stronie www.dfdseaways.pl korzystając z kodu EXMAS5, do 23 grudnia 2014 na wybrane rejsy do 31 stycznia 2015 roku. Oferta jest ważna dla 9 osób podróżujących jednym samochodem.

Naszym pasażerom przypominamy, że podróżując z DFDS Seaways zabrać dowolną liczbę walizek, ponieważ nie ma ograniczeń bagażowych. W ten sposób spakujecie naprawdę dużo prezentów na Boże Narodzenie!

Jesteśmy też jednym operatorem promowy, który oferuje dwie trasy z Dover do Francji. Przeprawa z Dover do Calais wprawdzie zajmuje tylko 90 minut, ale to dzięki trasie z Dover do Dunkierki będziecie mieli bliżej do rodziny i przyjaciół nad Wisłą, ponieważ port jest położony 50 km na północ od Calais, w pobliżu głównych dróg wiodących przez Francję, Belgię, Holandię i Niemcy do Polski.

Szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty są dostępne na stronie www.dfdsseaways.pl.

Zobacz także:

© Goniec.com