Menu
TELC UK Szkoła angielskiego w Londynie

TELC UK Szkoła angielskiego w Londynie Wyróżnione Hot

https://goniec.com/images/reviews/photos/thumbnail/600x450s/00/2f/fc/5305-telc-uk-szkola-angielskiego-w-londynie-20-1509206556.jpg
Październik 26, 2017    
 
0.0
 
0.0 (0)
1610   0   5   0   0   0
Write Review
Nazwa firmy
TELC UK
Adres
349c High Road
N22 8JA
London
Miasto
Londyn
Kod pocztowy
N22 8JA
Telefon
0208 888 7574
TELC UK została założona w 2011 roku w celu zapewnienia nowatorskiego podejście do nauki języka angielskiego. Nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, zapewniaja odpowiednie środowisko do nauki języka i upewnija się, że zajecia prowadzone są w przyjaznej i niestresujacej atmosferze.
W TELC UK pomagamy w nauce języka angielskiego. Przed rozpocznieciem kursu lub prywatnych zajec nauczyciel słucha Twoich potrzeb i celów edukacyjnych. Ma to na celu zapewnienie, aby każde zajecia mialy na celu spelnienie Twych oczekiwan.
Lekcje nigdy nie sa skoncentrowane na tematach, które są nieinteresujące dla Ciebie lub aspektów języka angielskiego, które są zbędne dla celów nauki języka.
W dzisiejszym konkurencyjnym rynku nie ma czasu lub pieniędzy tracić na bezproduktywne szkolenia. TELC UK koncentrując się na wynikach. Kladziemy duzy nacisk na naukę poprzez odgrywanie ról, budowania umiejętności, praktyki i wsparcie płynności mówienia.
TELC UK daje coś więcej niż tylko kursy, jest przepustką do sukcesu w biznesie, życiu czy szkole.
TELC UK zapewnia prywatne lekcje oraz grupowe kursy angielskiego, które pomogą Ci rozwinąć umiejetnosc mówienia, słuchania, czytania i pisania w jezyku angielskim. Twoja znajomość języka ulegnie znacznej poprawie. W trakcie kursu, będziemy testować Twoja znajomość języka angielskiego, aby upewnić się, robisz postepny w nauce.

Photos

Mapa

Swap Start/End

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników dla tej pozycji.

Oceny (im wyższa tym lepsza)
  • Oceń firmę
    Oceń firmę
Komentarze
 
Powered by Goniec.com