Menu

Sokołów S.A. Wyróżnione Hot

https://goniec.com/images/reviews/photos/thumbnail/600x450s/2f/18/7c/4677-sokolow-s-a-43-1489746903.jpg
Marzec 17, 2017    
 
0.0
 
0.0 (0)
7526   1   1   0   0   0
Write Review
LOGO SOKOLOW POZIOM v.mark.jpg
Nazwa firmy
Sokołów S.A
Adres
-
Miasto
-
Kod pocztowy
-
Telefon
048 (22) 521 33 00

Sokołów S.A. to lider i najbardziej rozpoznawalna marka w branży mięsnej w Polsce, obecna na rynku brytyjskim od 10 lat. Szeroka oferta produktów jest dostarczana do polskich rodzin w UK za pośrednictwem większych dystrybutorów.

Do najsilniejszych marek spółki należą Gold, Sokoliki, Uczta Qulinarna, Naturrino i Darz Bór. Główna siedziba spółki znajduje się w Sokołowie Podlaskim. Zakłady produkcyjne są zlokalizowane w Sokołowie Podlaskim, Robakowie, Kole, Dębicy, Czyżewie, Jarosławiu i Tarnowie. Spółka posiada również biuro w Warszawie.

Grupa Sokołów S.A. od lat jest prekursorem zmian i wyznacza nowe standardy w branży przetwórstwa mięsnego. Do produkcji wykorzystuje surowce najwyższej jakości, w znacznej części pozyskiwane w ramach programów współpracy z hodowcami. Produkcja odbywa się zgodnie z wymaganiami uznanych międzynarodowych standardów IFS oraz BRC. Wszystkie zakłady posiadają certyfikat ISO14001, potwierdzający spełnianie najwyższych wymagań dotyczących środowiska.

Sokołów S.A. był pierwszą spółką mięsną, która w 1993 roku trafiła na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, współtworząc jej historię. W połowie sierpnia 2006 roku Spółka opuściła GPW.

Historia Spółki Sokołów S.A. sięga 1899 roku, kiedy to powstał należący dziś do Spółki oddział w Robakowie. Kolejne oddziały to historia ludzi, wielka pasja oraz doświadczenie, które każdego dnia pozwala budować siłę Grupy. Każdy z oddziałów to historia, którą tworzą ludzie. Są wśród nich fachowcy pamiętający budowę  największego i jednego z najnowocześniejszych w Europie Środkowo-Wschodniej oddziału w Sokołowie Podlaskim.

Więcej: Jubileusz

Więcej: Sokołów Naturrino

Videos

Sokołów Naturrino

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników dla tej pozycji.

Oceny (im wyższa tym lepsza)
  • Oceń firmę
    Oceń firmę
Komentarze
 
Powered by Goniec.com