Menu
Odszkodowania powypadkowe - ADWOKACI SINTONS

Odszkodowania powypadkowe - ADWOKACI SINTONS Hot

https://goniec.com/images/reviews/photos/thumbnail/600x450s/d6/1c/b9/4961-odszkodowania-powypadkowe-adwokaci-sintons-87-1498477780.jpg
Czerwiec 26, 2017    
 
0.0
 
0.0 (0)
6565   0   2   0   0   0
Write Review
Nazwa firmy
Sintons
Adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./pl
Miasto
Londyn
Kod pocztowy
-
Telefon
0330 041 5470

WYBIERAJ MĄDRZE!

Porozmawiaj z polskim prawnikiem, a nie z pośrednikiem.

Kancelaria adwokacka Sintons działa na obszarze całej Anglii i Walii, udziela porad prawnych od 120 lat i specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych. Nasza kancelaria to ponad 200 osób w tym 30 partnerów. Działamy na zasadzie No Win No Fee, co oznacza, że nasi klienci nie ponoszą ryzyka finansowego.

Możemy pomóc Ci uzyskać odszkodowanie za poważne uszkodzenie ciała ale także za drobny uraz. 

I tak na przykład, jeden z adwokatów Sintons uzyskał 5 milionów funtów dla osoby, która doznała bardzo poważnego urazu mózgu w wypadku samochodowym. Ten sam adwokat wywalczył także 5 milionów funtów dla dziecka, które w skutek potrącenia przez samochód doznało bardzo poważnego urazu głowy.

Inny nasz adwokat wywalczył £390.000 odszkodowania dla pracownika budowlanego, który doznał poważnego urazu kostki i nie mógł podjąć pracy przez kilka lat po wypadku. Ten sam adwokat, przekonał ubezpieczyciela do wypłaty £113.000 pomocnikowi  kucharza, któremu z powodu wypadku przy pracy musiano amputować środkowy palec. 

W odniesieniu do drobnych urazów podajemy przykład jednej z naszych klientek, która doznała urazu tkanek miękkich karku i której ubezpieczyciel zaproponował ostateczną kwotę odszkodowania w wysokości £1,600. W ocenie naszego zespołu kwota była za niska i sprawa została wniesiona do Sądu, który przyznał naszej klientce odszkodowanie w wysokości £3,400 – ponad dwa razy więcej niż oferta ubezpieczyciela.

Możemy pomóc Ci uzyskać odszkodowanie powypadkowe za :-

·         Wypadek w pracy;

·         Wypadek osoby samozatrudnionej (self-employed);

·         Wypadek pracownika agencyjnego;

·         Wypadki drogowe;

·         Wypadki samochodowe;

·         Wypadki pasażera, kierowcy, pieszego, rowerzysty i motocyklisty;

·         Wypadki w miejscach publicznych;

·         Wypadki w Europie;

·         Choroby zawodowe;

·         Zatrucia;

·         Produkt niebezpieczny;

Jeżeli już teraz chcesz skorzystać z bezpłatnej i niezobowiązującej porady naszych ekspertów do spraw odszkodowań zadzwoń pod darmowy numer 0330 041 5470 albo 0800 093 3060 lub wyślij sms WYPADEK na numer 60777, a nasz polski prawnik oddzwoni do Ciebie. Wszystko w języku polskim.

Reprezentujemy klientów mieszkających w każdym zakątku Anglii i Walii w tym w takich miastach jak: Londyn, Birmingham, Leeds, Nottingham, Manchester, Leicester, Bradford, Coventry, Newcastle, Hull, Bristol, Cardiff, Swansea, Boston, Spalding, Corby, Peterborough, Lincoln, Norwich, Cambridge, Ipswich, Sheffield, Liverpool, Luton, Reading, Northampton, Grantham, Grimsby, Skegness, Preston, Southampton, Slough, Bedford, Wrexham, Doncaster, Nottingham, Exeter, Plymouth, Bournemouth, Portsmouth, Colchester, Swindon, Oxford, Luton, Milton Keynes, Gloucester, Wolverhampton, Derby, King’s Lynn, Rotherham, Warrington, Bolton, Huddersfield, York, Preston, Blackpool, Scarborough, Middlesbrough, Darlington, Carlisle, Sunderland, London, Wrexham.

https://www.sintons.co.uk/pl 

Photos

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników dla tej pozycji.

Oceny (im wyższa tym lepsza)
  • Oceń firmę
    Oceń firmę
Komentarze
 
Powered by Goniec.com