Menu
Polskie biuro księgowe w Londynie - Polaccount Ltd

Polskie biuro księgowe w Londynie - Polaccount Ltd Wyróżnione Nowe Hot

Styczeń 11, 2017    
 
0.0
 
0.0 (0)
480   0   0   0   0   0
Write Review
Nazwa firmy
Polaccount Ltd
Adres
184 Mitcham Road
Tooting Broadway
London
SW17 9NJ
Miasto
Londyn
Kod pocztowy
SW17 9NJ
Telefon
0208 767 27 96
-----
Wybierając dla siebie biuro księgowe w Londynie, wybierzcie państwo biuro rachunkowe specjalizujące się w pomocy Polakom na Wyspach. Dlaczego nie zwykłe biuro rachunkowe? Ponieważ my wiemy, z jakimi sprawami stykają się najczęściej imigranci i wiemy jak im pomóc, by wszystko zrozumieli i z nami załatwili swoje sprawy.

Czym zajmuje się zespół specjalistów w Polaccount Ltd:
Obsługa spółek LTD

Spółka LTD to firma, w której swoje udziały posiada co najmniej kilka osób. Każdy akcjonariusz ma możliwość inwestowania w dowolnej wysokości, co automatycznie przekłada się na ilość posiadanych udziałów. Ponadto udziałowcy mogą spełniać kluczowe funkcje w firmie, bezpośrednio wpływając na jej rozwój i prestiż.

Zakładanie Firm w UK

Profil działalności firmy to kwestia wielopłaszczyznowa, wynikająca z wielu czynników. Firma w UK to rozwiązanie, które w dużej mierze stanowi odpowiedź na lokalne zapotrzebowanie. Wielu przedsiębiorców dokłada starań, by profil przedsiębiorstwa był w miarę elastyczny i umożliwiał realizowanie alternatywnych zadań, zapewniając jednocześnie pewne i stabilne dochody.

Rejestracja Firmy w UK

Każdy kto chce znaleźć dla siebie formę działalności musi zastanowić się nad tym jakie rozwiązania będą dla nas najlepsze. Zarejestrowanie firmy w UK może być realizowane z naszą pomocą. Doświadczeni pracownicy podpowiedzą również jaką formę działalności wybrać. Gwarantujemy profesjonalną pomoc dla wszystkich przedsiębiorców.

Samozatrudnienie w uk
Osoby ambitne, odznaczające się samodyscypliną, nastawione na wyraźne sukcesy zawodowe, bardzo często decydują się na założenie własnej działalności w wielkiej Brytanii. Self Employed w UK, czyli szeroko rozumiane samozatrudnienie, to najprostszy sposób na realizację własnych planów zawodowych. W zakresie rejestracji oraz alternatywnych formalności można skorzystać z pomocy polskojęzycznego biura rachunkowego.

Zapraszamy do kontaktu z nami!
http://polaccount.co.uk/

Mapa

Swap Start/End

Recenzje użytkowników

Brak recenzji użytkowników dla tej pozycji.

Oceny (im wyższa tym lepsza)
  • Oceń firmę
    Oceń firmę
Komentarze
 
Powered by Goniec.com