MenuMożna bez chemii, ekologicznie

Można bez chemii, ekologicznie Shutterstock

Na czym polega ozonowanie? Czy jest bezpieczne dla otoczenia?

Ozonowanie to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych, gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających.

Ozonowanie idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest czystość mikrobiologiczna i sterylność oraz uzyskanie środowiska wolnego od nieprzyjemnych zapachów i zagrażających zdrowiu mikroorganizmów, wirusów oraz zarodników pleśni i grzybów.

Ozonowanie to doskonała i ekologiczna metoda, która nie tylko odkazi dom czy mieszkanie, w którym przebywasz, ale pozwoli ci pozbyć się wszelkich nieprzyjemnych zapachów z twojego otoczenia. Ozonowanie jest metodą bezpieczną, a jej główną zaletą jest fizyczne usuwanie brzydkich zapachów, a nie ich maskowanie. Proces ozonowania trwa około godziny w zależności od gabarytów pomieszczenia. 

Jako firma współpracujemy z renomowanym producentem generatorów, dlatego nasze usługi są na najwyższym poziomie. Nasza firma jest rekomendowana przez My Medyk Dental and Medical Centre.

Adam Wiktorski
t: 07889038309
drhouse-freshair

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę