Menu


Jak zgłaszać chęć powrotu do Polski lotem czarterowym?

Jak zgłaszać chęć powrotu do Polski lotem czarterowym?

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem bezpośrednim powrotem z Wielkiej Brytanii do Polski Wydział Konsularny Ambasady RP w Londynie uruchomił adres e-mail specjalnie dedykowany zapisom na ewentualne kolejne rejsy czarterowe LOT-u z Londynu do Warszawy.

Zapisy będą przyjmowane i przekazywane do LOT-u według kolejności zgłoszeń. Najbliższy lot czarterowy z Londynu do Warszawy jest zaplanowany na 27 maja.

Wydział Konsularny Ambasady RP w Londynie nie organizuje rejsów powrotnych do Polski. Zgłoszenie zostanie przekazane LOT-owi, który – w przypadku organizacji kolejnych połączeń czarterowych – będzie się kontaktował, przedstawiał warunki przelotu i potwierdzał dokonanie rezerwacji na konkretny rejs.

Wszystkie osoby, które chciałyby skorzystać z takiego połączenia w przypadku jego organizacji, proszone są o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. następujących informacji:

- Nazwisko
- Imię
- Numer telefonu
- Adres e-mail
- Obywatelstwo
- w przypadku osób starszych, małoletnich i niemowląt - także datę urodzenia.

Zgodnie z informacją przekazaną przez LOT ww. specjalne czartery do Polski są płatne (ok. 1200 PLN). Informacji na temat warunków przelotu, w tym dokładnej ceny i możliwości zmiany już posiadanej rezerwacji udziela tylko i wyłącznie przewoźnik, tj. PLL LOT. 

Specjalne rejsy czarterowe nie są połączeniami regularnymi. Są to przeloty tylko w jedną stronę i są one dedykowane wyłącznie osobom na stałe powracającym do Polski. 

 

(gov.pl)

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę