Menu


Miałeś wypadek w Wielkiej Brytanii? Zasługujesz na odszkodowanie!

Miałeś wypadek w Wielkiej Brytanii? Zasługujesz na odszkodowanie!

W Wielkiej Brytanii mieszka około miliona naszych rodaków. Czy emigrant w obcym kraju ma szanse na uzyskanie sensownego odszkodowania, nie gubiąc sie przy tym w gąszczu przepisów prawnych i subtelności języka angielskiego?

Trudności różnej natury pojawią się z pewnością. Przepisy brytyjskiego prawa spisane są niezrozumiałym dla większości osób językiem prawniczym. Dla wielu Polaków, szczególnie tych gorzej znających język angielski może to stanowić znaczne utrudnienie w staraniu się o należne odszkodowanie. Nie ma znaczenia czy w momencie zdarzenia byłeś pracownikiem, pieszym, roweżystą czy pasażerem: Polskie Centrum Odszkodowań oferuje pełną obsługę w języku polskim, tłumacza na różnych etapach procesu uzyskania odszkodowania. Zasobność portfela też nikogo nie wyklucza, mianowicie w Polskim Centrum Odszkodowań panuje zasada „no win no fee” – polega ona na tym, że w razie nie uzyskania przez kancelarię odszkodowania klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów, a w przypadku wygrania sprawy i uzyskaniu należnego odszkodowania firma pobiera prowizję od wysokości odszkodowania, która jest bardzo rozsądna w stosunku do korzyści jakie poszkodowany uzyskuje dzięki współpracy z Polskim Centrum Odszkodowań.

Korzyści płynące z odszkodowania

Stare przysłowie mówi, że pieniadze nikomu nie zastapią zdrowia – pełna zgoda, ale każdy kto miał problemy ze zdrowiem potwierdzi, że w tej sytuacji pieniadze sa czymś niezwykle istotnym, zarówno te wydane na leczenie i lekarstwa, jak i te w formie zadośćuczynienia za poniesione cierpienia, ból fizyczny czy psychiczny, utracone zarobki czy zniszczenia pojazdu. Będąc zdrowym łatwo jest udzielać porad o tym jak to pieniadze szczęścia nie dają – ale kiedy przydarzy nam się nieszczęście w postaci wypadku, człowiek bardzo szybko zauważa, że przy powrocie do normalnego życia będzie tych pieniędzy na każdym kroku potrzebował.

Warto zawalczyć o samego siebie

Nie unikniemy wszystkich wypadków w komunikacji, wypadków przy pracy czy wypadków w miejscach publicznych. Powinniśmy jednak zawsze starać się zawalczyć o należne odszkodowanie. Zrobić to dla samego siebie i dla swoich bliskich. Szczególnie jeśli może to dla nas zrobić Polskie Centrum Odszkodowań. Nie rezygnujmy z czegoś do czego mamy prawo.

Jak trafić do Polskiego Centrum Odszkodowań?

To całkiem proste, a dostępnych sposobów jest kilka:

Skomentuj


Skomentuj artykuł za pomocą konta Facebook
Skomentuj artykuł bezpośrednio
Powrót na górę